2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Hania - komentarji o počitniških nastanitvah
  4. Chania - komentarji o počitniških nastanitvah
Grčija Chania Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Stanovanje in razgled s terase na mesto, morje, zaliv.”

• Eleonora Ocena: 8,5

“Namestitev je relativno skromna, vendar je gospa Sofia tista, ki daje dodatno vrednost namestitvi. Zajtrki so bogati in raznoliki, lokacija izvrstna.”

• Alena Apartments Ocena: 8,8

“Perfect place for short stay...”

• Kedrissos Hotel Ocena: 9,3

“Lep Bazen, dobra povezava z mestom. Osebje je bilo zelo prijazno, dobra soba za ceno, ki smo jo plačali. Priporočam.”

• Room 25 Ocena: 8,7

“Bivali smo v družinskem studiu v bloku, kjer je veliko podobnih apartmajev. Lastnika nismo videli, ker smo dobili ključe in kodo v omarici. Apartma je bil čist, z dvema balkonoma in z osnovno opremo. Mi smo ga izbrali, ker je od letališča oddaljen le 10 km. Plaža pa ni prav blizu.”

• Natalia Guest House Ocena: 9,7

“Najprej zelo enostaven prevzem ključev; brez nepotrebnih komplikacij; jasna navodila. Latnik izkren, slike ustrezale dejanskemu stanju. Čistoča apatmaja na nivoju. Menim, da za ta denar skorajda ni bolje lokacije (oddaljenost od plaže in starega središča mesta) v Chanii. Čeprav smo z družino pretovali že veliko držav in čeprav sem precej kritičen nimam prav nobenih pripomb. Menim, da se lahko drugi gostitelji zgolj zgledujejo po Nataliji. Čudovit in predvsem urejen apartman, primeren tako za pare kakor družine. Tudi kuhinja je založena praktično z vsem priborom. Čistoča na nivoju. Pohvalno. Počutili smo se kot doma!”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Chania

na podlagi 67.942 komentarjev gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com.