3. Chania hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Chania hodnocení ubytování k pronájmu
Řecko Chania Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Constantinos Studios Průměrné hodnocení: 8,7

„Hotel je blízko městské pláže (osušky na pláž k dispozici) a do centra se dá dojít pěšky.“

• Eftichia Apartment Nea Chora Průměrné hodnocení: 9,4

„Krásná lokalita, velmi příjemný a ochotný přístup ubytovatele, blízko pláže“

• Summer Blue Apartments Chania Průměrné hodnocení: 9,9

„Skvělá lokalita pro rodinu s malými dětmi. 10 minut pěšky od pláže, kde je plytké moře téměř bez vln a děti se tak můžou pohodlně koupat. Stella nám dala spoustu tipů na dobré restaurace, výlety, hřiště a pláže, které nám velmi usnadnili pobyt. Také jsme dostali obrovskou tašku plnou lokálních pomerančů, ze kterých jsme si mohli udělat nejchutnější freshe, co jsme kdy pili. Apartmán je krásný se všemi doplňky skvěle a pohodlně zařízený. V kuchyni jsme jsme našli vše potřebné, abychom si mohli sami pohodlně uvařit. Děkujeme za velmi příjemný pobyt a za všechny dárečky. :)“

• Smaragdi Průměrné hodnocení: 8,2

„Dokonalá lokalita, kousek od Talos Sq, kde lze zdarma zaparkovat, blízko centra města. Byl jsem zde podruhé, tentokráte jsem se s Georgií nepotkal, ale předání klíčů přes kód ke klíči ke vstupním dveřím i doporučení k místním tavernám proběhlo bez problémů.“

• Alena Apartments Průměrné hodnocení: 8,8

„Lokace, blízko starého města a autobusového nádraží“

• Apartment in Koomkapi Průměrné hodnocení: 9

„Plně zařízený apartmán se vším co můžete potřebovat. Dokonce hračky pro děti. Pro nás byla největší výhoda plně vybavená kuchyň a blízkost centra města a pláží. S parkováním nebyl problém. Vagia byla velmi ochotná a pomohla nám s transferem z letiště i půjčením vozu. Byla stále na příjmu a ochotná pomoct s našimi dotazy. Rádi přijedeme znovu. Bonus je výhled ze střechy.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Chania

podle 68 129 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu