3. Θεσσαλία κριτικές ξενοδοχείων
  4. Τρίκαλα κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Τρίκαλα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Hotel Padelidaki Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Πολύ καλή τοποθεσία. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο. Το πρισωπικό ήταν ευγενικό και εξυπηρετικό.»

• Το σπίτι του Μύλου των Ξωτικών Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Ήταν η πρώτη φορά που κάναμε επιλογή σπιτιού για τη διαμονή μας και όχι ξενοδοχείου.Για όποιον επιδιώκει το καλύτερο είναι η ιδανική επιλογή!Η Άννα και η οικογένεια της με σκληρή δουλειά και αφοσίωση εγγυώνται τη διαμονή που θα σας ξεκουράσει και ανανεώσει!Επιλεξτε το χωρίς δεύτερη σκέψη!»

• NINA'S HOUSE Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Απίστευτο διαμέρισμα-μεζονέτα, το VFM είναι πολύ λίγο για να το περιγράψει. Τεράστιοι χώροι ακόμη και για οικογένεια πόσο μάλλον για μεμονωμένο άτομο, πεντακάθαρα και μοσχοβολιστά, τα πάντα από ανέσεις και παροχές, περιοχή κεντρική αλλά εξαιρετικά ήσυχη. Δεν μου πήγαινε η καρδιά να φύγω! Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν ανήκει σε μένα...!»

• Lumen 1-bedroom apartment in the heart of Trikala Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Καταπληκτικος χώρος απίστευτα προσεγμένος. Οι οικοδεσπότες ευγενεστατοι και φιλικοί τους αισθανθηκαμε δικους μας ανθρώπους.σιγουρα θα επιστρέψουμε.»

• Trikala Home Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Τέλεια. Το σπίτι είναι δροσερό πολύ καθαρό και άνετο.»

• City Palace Trikala Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το σπιτι ηταν πληρως ανακαινισμενο , πολύ ανετο, καθαρο, στο πιο κεντρικο σημειο της πολης . Η μετακινηση γινεται σχεδον παντου με τα ποδια απο το σημειο και παρα την κεντρικη τοποθεσια δεν ειχε καθολου φασαρια. Ο Κωστας πολυ βοηθητικος, μας περιμενε και μας ειχε κρατηση κ παρκιν για το αμαξι. Θα το επελεγα ξανα κ το συστηνω.»

• «Εξαιρετική τοποθεσία με κοντινά καταστήματα για καφέ και φαγητό όλες τις ώρες. Γρήγορη πρόσβαση στο κέντρο με περπάτημα λίγων λεπτών. Πολλές διαθέσιμες θέσεις στάθμευσης στα γύρω στενάκια.»

• Makarena's house Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Όλα πολύ καλά και πολύ κοντά στο κλειστο γυμναστήριο, στο στάδιο και στο κέντρο των Τρικάλων, μπορείς να πας με τα πόδια σε λίγα λεπτά. Το δημοτικό πάρκινγκ απέναντι είναι πολύ βολικό.Το σπίτι όμορφο και καθαρό, με ολα τα απαραίτητα. Ευχαριστώ πολύ.»

• Penthouse at Trikala town Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Εξαιρετική τοποθεσία, υπέροχη θέα, άνεση»