2. Görögország hotelértékelések
  3. Peloponnészosz hotelértékelések
  4. Szpárti hotelértékelések
Görögország Szpárti Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Central Cozy Apartment 4 Értékelési pontszám: 8,9

„Minden rendben volt a szálláson. A szállásadó segítőkész volt. A kerékpárjainkat is biztonságos helyre be tudtuk tenni. Közel van a belváros, boltok, éttermek is.”

• Laconian Collection Villa Magoula Értékelési pontszám: 9,7

„Szenzációs szálláshely, igazi mediterrán hangulat, csodás terasz és kilátás. A nappali, konyha rész nagyon hangulatos, ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy egy forró nyári napon is kellőképp hűvös. A szobák tágasak és kényelmesek, a fürdőben óriási hely van, minden kézre esik. Körutat tettünk és nagyon sajnáltuk, hogy nem töltünk még több napot ezen a szálláshelyen.”

• Dioscouri Hotel Értékelési pontszám: 7,7

„Kedves kiszolgálás kiváló reggeli”

• Villa Rodoula in Mystras Értékelési pontszám: 9,5

„Fantasztikus az egész.”

• Elia's boutique apartment Értékelési pontszám: 9,4

„A szállás a központban egy csendes utcában található. Feltünően tiszta, nagyon jól felszerelt lakás (még lázmérő is volt a fürdőszoba szekrényben). A konyhában kapszulás kávégép sok kapszulával. Egy nagy tál házi sütésű finom muffin várt minket. Az ágyak kényelmesek. Bőven van ágynemű és törölköző. Fürdéshez bojler intézi a melegvizet, így mindig, még rossz időben is van. A tulaj nagyon kedves és segítőkész. Lehetetlen időben (hajnalban) érkeztünk. Ekkor hívtuk telefonon, ő 10 percen belül mosolyogva ott volt. Nagyon ajánlom ezt az apartmant!”

• CAMARES HOME Laconian Collection Értékelési pontszám: 9,9

„Tisztaság, tágas terek, maximális felszereltség. Gyönyörű kilátás az erkélyről.”

• Taygetos Értékelési pontszám: 6,2

„A kilátás a Taigetos-hegységre.”

• „Minden kényelmi funkció rendelkezésünkre állt, maximálisan meg voltunk elégedve!”

• Leonidas II Traditional House in Sparta Értékelési pontszám: 9,8

„Extra kedves és figyelmes házigazda, tiszta, komfortos, jó ár/érték arány”

Szpárti 30 legjobb szállodája

6 927 Booking.comos hotelértékelés alapján