2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Attica - hodnotenia hotelov
  4. Piraeus - hodnotenia hotelov
Grécko Piraeus Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Electra Hotel Piraeus Priemerné hodnotenie: 7,5

„Lokalita, blízkosť pristavu i autobusovej zastávky,“

• Anita Hotel Priemerné hodnotenie: 7,8

„Mily personál, dokonca nám sami navrhli výmenu izby, keď sa im uvoľnila jedna na vyššom poschodí.“

• Ikaros Priemerné hodnotenie: 5,1

„Naša izba bola pripravená skôr, ako bol check-in, čo nás potešilo. Lokalita ubytovania v prístave je skvelá. Izba je vhodná len na prespatie. Mala, utulná izba. V ubytovaní bolo čisto, avšak nábytok je starší.“

• Piraeus City Hotel Priemerné hodnotenie: 8,3

„Nonstop recepcia, dosli sme o polnoci, nebol ziadny problem. Dobra lokalita, par minut od metro stanice priamo z letiska. Velky balkon. Cista izba. Flasa vody zdarma vzdy potesi. Je tu aj moznost ranajok, to sme vsak nevyuzili.“

• Noufara Priemerné hodnotenie: 8,2

„Veľmi dobrá lokalita. Hotel bol blízko prístavu a blízko stanice metra. Personál bol príjemný a ústretový.“

• Phidias Piraeus Hotel Priemerné hodnotenie: 9,4

„Čistota s milý personál“

• La Mer Apartment by LobbySquare Priemerné hodnotenie: 9,7

„Útulné štúdio s výhľadom na zátoku. Otočené na východ. Štúdio bolo novo rekonštruované a čisté. Dostatočne vybavené aj na dlhší pobyt pre dvoch. Kuchyňa kompletne zariadená, kúpelňa so sprchovacím kútom. Okolie bytovky je štandardne Aténske, resp. ako by ste čakali vo veľkom gréckom meste. Cesta popod okná, kopec ľudí všade. V byte nás však hluk nerušil.“

• Piraeus Port Hotel Priemerné hodnotenie: 8,7

„Veľmi príjemný hotel a milý a ochotný personál. Pred príchodom nám poslali podrobné inštrukcie ako sa dostať z letiska do hotela. Izba bola pekná s veľkou terasou a pohodlnou posteľou. Raňajky boli veľmi dobré. Môžem len odporučiť.“

• Cavo D' Oro Priemerné hodnotenie: 7,3

„Výborná poloha hotela od mora, dostupnosť služieb“

• Scorpios Sea Side Hotel Priemerné hodnotenie: 8,6

„Veľmi milí a nápomocní personál, príjemné útulné izby s výhľadom na more, lokalita hneď pri zastávke autobusu čo uľahčovalo cestovanie Really friendly staff, cozy room with the sea view, good locality for travelling as it is near the bus stop“

Piraeus: 30 najlepších hotelov