3. Comentarii despre hoteluri în Dodecanese
  4. Comentarii despre hoteluri în Kolimbia
Grecia Kolimbia Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Delfinia Resort - All Inclusive Scor din comentarii: 8

„Pe booking și pe site-ul proprietății totul arată ok, însă în realitate este sub așteptări! Departe de plajă, locația destul de agitată și zgomotoasă! În zonă nu ai ce vedea, trebuie obligatoriu mașină ( închiriată). Concluzie: nu recomand acest hotel !!!!”

• Leonardo Kolymbia Resort Rhodes Scor din comentarii: 8,7

„Poziție foarte buna, aproape de statie de autobuz, de închirieri mașini în centrul stațiunii.”

„Aproape tot”

„Curățenia , mincarea”

• Anavadia Hotel-All Inclusive Scor din comentarii: 7,3

„Personal superb săritor cu orice să mă ajute atat managerul cat și fetele de la receptie dar mai ales baiatul de la bar Panos care a fost super.Despre locatie e la 15 minute de mare in orice directie 18 minute de centru ma refer mers pe jos deci in concluzie perfecta ptr o famile și doua piscine mari și una mica ptr copii!!!”

• Kolymbia Village Scor din comentarii: 9

„Mi-a placut locul in sine, foarte primitor si intim. Cel mai mult ne-am bucurat de piscina. Oricat de cald era afara, cand ajungeam la cazare era foarte racoare in interior. Relativ aproape de aeroport, vreo 30 min. Orice am avut nevoie le-am scris gazdelor si ne-au dat sfaturi. Recomand cu drag locatia.”

• Blue Sea Island Scor din comentarii: 8,3

„Cu siguranta am sa ma reintorc la acest hotel, e singurul hotel all inclusive care mi-a satisfacut toate cerintele. O locatie frumoasa, spatioasa si curata. Mancarea foarte gustoasa, proaspat gatita si diversificata, o multitudine de salate, clatite si gofre gatite pe loc si foarte gustoase. Camere curate si spatioase, in fiecare zi se schimbau prosoapele, se aspira in camera si se curata baia.”

• Marathon Hotel - All Inclusive Scor din comentarii: 8,4

„Locatia fata de statia de autobuz”

Cele mai bune 30 hoteluri din Kolimbia