3. Comentarii despre hoteluri în Cicladele
  4. Comentarii despre hoteluri în Kamari
Grecia Kamari Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Kafouros Hotel Scor din comentarii: 8,7

„Aproape de plaja, piscina, pool bar, camera spatioasa, pat confortabil. Am putut prelua camera inainte de ora de check-in.”

• Santellini Hotel Scor din comentarii: 9,5

„SUPER FAIN! Gazde de exceptie, locatie aproape de mare si statie autobuz.Mic dejun delicios si variat, cu gemuri naturale facuta de gazda. Ospitalitate la cote maxime. Avand un avion de intoarcere la ora 7.00 doamna ne-a pus meride si sucuri pe drum, lucru pe care nu l-am intalnit la alt hotel niciodata. BRAVO! Am fost intampinati in fiecare dimineata cu zambete calde si doamna ni se adresa fiecaruia pe nume. Asa ar trebui sa fie o cazare pentru ca vacanta sa fie de vis!”

• Castro Hotel Scor din comentarii: 7,9

„Perfect”

• Santellini Hotel Scor din comentarii: 9,5

„Locația aproape de plaja, terase, stația de bus. Micul dejun foarte bun si diversificat. Prețurile de la bar...ok. Camera foarte curată, patul confortabil. Piscina foarte curată. Personalul foarte amabil, în special miss. F.”

• Aislin House Scor din comentarii: 9,1

„Locatie amplasata intr-o zona linistita , foarte aproape de plaja si cu o priveliste minunata spre plaja si spre munte . Se ajunge pe jos foarte repede si usor spre Restaurante , Cafenele / Patiserii si Supermarketuri . Este un apartament la etajul superior al vilei , curat , spatios si suficient pentru 4 adulti si 2 copii . Gazda Aris a raspuns la toate solicitarile noastre imediat ce am avut nevoie .”

• Alexandra Hotel Scor din comentarii: 8,4

„Hotel aproape de aeroport, foarte curat”

• Villa Dioni Scor din comentarii: 8,8

„Gazda este foarte prietenoasă. Locația super aproape de plajă. Camera a fost spațioasă, cu balcon, AC și minifrigider. Curățenie ireproșabilă: curatenie generală zilnică plus așternuturi și prosoape schimbate. Paturile sunt confortabile. Un raport calitate-pret foarte bun. Locația are și restaurant propriu cu mâncare delicioasă. Travel Tips: patiseria Cretană din colț este de neratat :).”

• Irini's Rooms Fteoura Scor din comentarii: 8,7

„Am avut priveliste spre mare. Este la cativa metri de plaja. Terasa de langa -Hook este super.”

• Villa Anneta Scor din comentarii: 8,7

„Fiind situată pe deal,la distanță față de plajă și de stațiunea Kamari, ești obligat să faci un pic de sport să ajungi la vilă,dar acest lucru este foarte binevenit pentru că priveliștea către mare și către serpentina care urcă spre Ancient Thera recompensează efortul. Camera și baia au fost cât trebuie,patul confortabil, balcon cu vedere spre mare, frigider și TV(nu l-am folosit). Micul dejun minimal, dar de ajuns pentru începutul zilei. Piscina disponibilă în curte ne-a răcorit în orele călduroase ale amiezii, după ce ne-am întors de la plajă. Proprietarul este tot timpul prezent și atent,pus pe glume, dispus la povești despre Grecia, istorie, politică, agricultură, mâncare, etc. Dacă ar fi să mă întorc în Santorini, m-aș duce negreșit dinou la Villa Anneta, m-aș întoarce ca acasă. Recomand cu căldură.”

• Alesahne Beach Hotel Scor din comentarii: 8,5

„Pe malul marii, mic dejun bogat”

Cele mai bune 30 hoteluri din Kamari