3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων
  4. Ερμιόνη κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Ερμιόνη Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Leonidas Resort Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Ανακαινισμένο - Καθαρό - δωρεάν παροχές προς τους διαμένοντες»

• Hermione Horizon Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήρθαμε με το φιλο μου . Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Ήταν όλα καθαρά. Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και πρόθυμο να μας βοηθήσει σε ό,τι χρειαστήκαμε. Ευχαριστούμε πολύ σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτουμε.»

• Hermione Horizon Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διαμονή μας στο Hermione Horizon ήταν απλά τέλεια! Από την πρώτη στιγμή που φτάσαμε, μας υποδέχτηκαν με ζεστασιά και φιλοξενία. Το προσωπικό ήταν άψογο, πάντα πρόθυμο να μας βοηθήσει και να μας δώσει πληροφορίες για την περιοχή. Το δωμάτιό μας ήταν άνετο, καθαρό και καλαίσθητο. Είχε όλες τις ανέσεις που χρειαζόμασταν για μια άνετη διαμονή, όπως κλιματισμό, wi-fi, ψυγείο και μπαλκόνι με θέα στη θάλασσα. Η τοποθεσία του Hermione Horizon ήταν ιδανική. Βρίσκεται σε ήσυχη περιοχή, στην ανατολική άκρη του λιμανιού και κοντά σε όλα τα αξιοθέατα της περιοχής. Συνολικά, η διαμονή μας στο Hermione Horizon ήταν μια αξέχαστη εμπειρία, θα επαναληφθεί σίγουρα! Θα το συνιστούσαμε ανεπιφύλακτα σε όποιον ψάχνει για ένα άνετο, φιλόξενο και value-for-money κατάλυμα στην Ερμιόνη.»

• Grand Bleu Apartments & Villas Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Άψογο διαμέρισμα σε μοναδικη τοποθεσία»

• Hermione Horizon Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα και ο οικοδεσπότης πολύ φιλικός και εξυπηρετικός. Το μέρος σε χαλαρώνει πολύ»

• Grand Bleu Apartments & Villas Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Πολύ καθαρό σε βολική τοποθεσία με τέλεια θέα στη θάλασσα. Ο οικοδεσπότης εξυπηρετικόςας πήγε με το αμάξι στο κατάλυμα.»

• Bisti Guesthouse Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Πολύ καλή τοποθεσία, ωραία θέα ησυχα»

• Porto Hydra - Villa 44 Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν όλα υπέροχα !!ακομα καλύτερα από τις φωτογραφίες !!»

• Hermione Port Luxury Residence Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Οι οικοδεσπότες είναι εξαιρετικοί. Η τοποθεσία, οι παροχές του καταλύματος και η καθαριότητα ήταν άψογες. Ελπίζουμε να ξανά επισκεφτούμε το εν λόγω κατάλυμα»

• David's, GcollectionGr Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Τίποτα...»