2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Central Greece - hodnotenia hotelov
  4. Delfy - hodnotenia hotelov
Grécko Delfy Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Orfeas Priemerné hodnotenie: 8,1

„Páčila sa mi poloha, pomer ceny a kvality.“

• Amalia Hotel Delphi Priemerné hodnotenie: 8,6

„Hotel super, vyborna poloha, vyborne ranajky“

• Fedriades Delphi Hotel Priemerné hodnotenie: 8,4

„Krásny výhľad a veľmi mily personál“

„Ano,priemer“

• Pan Hotel Priemerné hodnotenie: 8,2

„Lokalita bola super. Veľmi blízko k archeologickým pamiatkam. Parkovanie rovno pred hotelom na ulici. Nemali sme problém nájsť voľné miesto. Výhľad z balkóna bol krásny. V blízkosti bolo dostatok taverien a kaviarní.“

• Kastalia Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 8,2

„Perfektná lokalita, milá a ochotná recepčná, ako aj obsluha pri raňajkách na terase s nádherným výhľadom. Skvelé raňajky, pohodlná posteľ, určite sa vrátime:).“

• Castri Hotel Priemerné hodnotenie: 8,6

„Výhľad z balkóna na záliv. Poloha hotela blizko reštaurácií a tavernien.“

• Hotel Orfeas Priemerné hodnotenie: 8,1

„Malý dvojhviezdičkový hotelík na západnom okraji Delf, ktorý ma veľmi milo prekvapil, napriek svojej kategórii. Izba s kúpeľňou síce trochu menšia, ale pohodlná. Veľmi milý, starostlivý, profesionálny personál, výborné raňajky. Recepčný mi hneď pri príchode zabezpečil bezplatné parkovacie miesto. Vynikajúci pomer ceny a kvality poskytnutých služieb. Doporučujem tento hotel každému návštevníkovi archeologického náleziska v delfách ako základňu na jeho prehliadku.“

• Hotel Orfeas Priemerné hodnotenie: 8,1

„Veľmi milí personál a fantastická lokalita s úžasným výhľadom.“

• Kouros Hotel Priemerné hodnotenie: 8,4

„Hotelík je nádherný, nadčasový, je kvalitne a s vkusom zariadený, je na skvelom mieste, prístup v hornatých Delfách z dvoch ulíc - musíte zísť (alebo vyšliapať) niekoľko poschodí z dolnej recepcie na hornú :) Hotel má atmosféru rodinných sídiel a cítiť z neho genius loci. Raňajky boli chutné a pestré, pripravoval ich sám majiteľ.“

Delfy: 10 najlepších hotelov