2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Hania - komentarji o hotelih
  4. Almirída - komentarji o hotelih
Grčija Almirída Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• Sia's Sea House Ocena: 9,8

“Odlična lokacija, čudovito, praktično in navdihujoče stanovanje z vsem in več, kar na dopustu potrebuješ. Čeprav je v bližini plaže, trgovin in restavracij, je hiša diskretno umaknjena in omogoča sproščujočo počitniško intimnost. Gostiteljica je zelo pozorna, skrbna in hkrati neopazna. Vse skupaj nam je omogočilo enega najlepših dopustov do sedaj, samo mesto Almyrida pa je čudovito, malo in prijazno mestece v katerega se vedno radi vračamo.”

• Kastro Kera Ocena: 9,5

“Super prijazni gostitelji. Odličen razgled na morje. Prostorno in čisto. Parkirišče je urejeno. Super zasebna plaža. Plitvo morje primerno za otroke. Super za kajak, sup... Priporočam!”

• Panos Apartment Ocena: 9,7

“Panos je krasen človek. Dočakal nas je dobre volje, z nami malo poklepetal, ponudil pomoč... v kuhinji je bilo veliko prigrizkov, sadje, kava, raki... Apartma je ogromen, urejen in dobro opremljen, ampak čudovita terasa je bila naš dnevni prostor. Vsekakor priporočamo!”

• “Odlična lokacija, klimatiziran in udoben apartma z dvema spalnicama, kuhinjo in kopalnico ter družinski bazen z urejeno okolico.”

Najboljših 30 hotelov - Almirída

na podlagi 4.421 komentarjev hotelov na Booking.com