2. Велика Британія: відгуки про готелі
  3. Лотіан: відгуки про готелі
  4. Единбург: відгуки про готелі
Велика Британія Единбург Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• The Bruntsfield Hotel Оцінка за відгуками: 8,3

“Мені сподобалось все: приємний персонал, розташування, номер супер, смачний сніданок. Рекомендую цей готель“

• Eliza House Оцінка за відгуками: 7,1

“Чудове місце, близько до центру. Кава з круасанами на сніданок! Ввічлий і приємний персонал. Чиста, зручна постіль.“

• Britannia Edinburgh Hotel Оцінка за відгуками: 5,3

“Розташування хороше. 15 хв пішки до центральної вулиці і 15 хв до вокзалу. Красивий безпечний район. Персонал дуже доброзичливий і готовий допомогти. Номер дали навіть кращий, ніж я замовляла. Дуже чисто, тихо, є все необхідне. Сніданок смачний - традиційний англійський.“

• Kick Ass Grassmarket (18+) Оцінка за відгуками: 8,2

“Розташування дуже зручне. В самісінькому центрі старого міста, в пешій доступності до транспорту в аеропорт, залізничного та авто вокзалів.“

• Keel House refurbished Studios Оцінка за відгуками: 8,2

“Ціна виявилася дешевшою аніж в готелях, а також те, що приміщення нове , свіжий ремонт. Надзвичайно швидкісний Інтернет download mbps 435,58 / upload mbps - 244,25! На кухні - каструлі , тостер , чистий в середині новий електрочайник, посуд“

• Mercure Edinburgh Haymarket Оцінка за відгуками: 8,1

“В номері було чисто , та хороша звукоізоляція“

• Braid Hills Hotel Оцінка за відгуками: 7,6

“Дуже атмосферно, гарна транспортна розв'язка, смачні сніданки.“

• St Christopher's Edinburgh Old Town Оцінка за відгуками: 7,5

“Місце знаходженя - ідеальне! саме серце міста! ! Були запроповоновані розваг, сніданок. сподобалось що на ліжках є штори, що дає трішки приватності“

• Delta Hotels by Marriott Edinburgh Оцінка за відгуками: 7,8

“All of.“