2. Francja – opinie o hotelach

8,5

8,7

• Ocena dodana: 25 kwietnia 2024

• Studio

Mieliśmy zatkany zlew w łazience i woda schodziła bardzo powoli. Hotel naprawil usterkę dopiero po 5 dniach.

Dobra lokalizacja i cena. Ładnie urządzony pokój. Ogólnie byłabym bardzo zadowolona gdyby nie problem ze zlewem.

• Ocena dodana: 30 stycznia 2024

Wygoda i bliskość punktów komunikacyjnych
    • Studio

Lekki minus za brak płynu do zmywania naczyń i pojedyncze zestawy kosmetyków do mycia dla 2 osób- to za mało

Hotel położony jest idealnie. Z tyłu budynku od głównej drogi- było cichutko. Po drugiej stronie ulicy jest stacja kolejowa a pociągiem możesz dojechać szybko i tanio wzdłuż Lazurowego Wybrzeża wszędzie. Lotnisko 8 minutowym spacerkiem. W pokoju czysto, przestronnie, jest cały kompletnie wyposażony aneks kuchenny.

• Ocena dodana: 13 października 2023

• Studio

Trzeba było dopraszać się o papier toaletowy.

Wygodne łóżko, duża łazienka, dobrze wyposażona kuchnia. Idealna czystość, blisko autobusu, tramwaju i pociągu.

• Ocena dodana: 25 czerwca 2023

Ewa
    • Studio z balkonem

Blisko lotniska. Z dala od hałasu miasta. Spokój dzielnicy biurowej. Aneks kucheny dobrze wyposażony. Wygodne łóżka i poduszki. Kaucja 250 euro zwrócona szybko po wyjeździe. Blisko tramwaj i kolej.

• Ocena dodana: 29 kwietnia 2023

Słabe śniadanie

Bardzo czysto, uprzejma obsługa. Mimo bliskiej lokalizacji lotniska pokoje są bardzo dobrze wyciszone.

• Ocena dodana: 25 kwietnia 2023

• Studio z balkonem

Przez 4 dni pokój nie był sprzątany. Jest pobierana kaucja przy zameldowaniu, o czym wiedziałam przed przyjazdem, natomiast chociaż nie ma mnie tam od kilku dni, to nadal kaucja nie została mi zwrócona.

Hotel jest w dobrej lokalizacji, jeśli planujesz podróże w okolicy, ponadto jest blisko lotniska ale nie jest głośno od samolotów. ogólnie czysto, wszystkie potrzebne akcesoria są w pokoju lub do wypożyczenia w recepcji.

• Ocena dodana: 1 listopada 2022

nie ma szans znaleźć z ulicy jadąc samochodem, garaż, room service raz na cztery dni

Balkon

• Ocena dodana: 14 października 2022

• Studio z balkonem

Pościel źle rozmiarowo dobrana do łóżka.

• Ocena dodana: 21 lipca 2022

Super lokalizacja
    • Studio z balkonem

Wystawiłem bardzo dobrą ocenę za całość, ale 2 duże minusy muszą się tu znaleźć. Nie mają jakiegoś szczególnego wpływu, ale są po prostu wkurzające i należy to zmienić. Po pierwsze kaucja 250 Euro blokowana na karcie. Na Bookingu mamy tylko informację, że hotel może coś takiego zrobić, ale nie mamy informacji o kwocie. To spora kwota, blokowana niby na jakieś uszkodzenia w pokoju. Po wyjeździe jest zwracana, ale mimo wszystko to niemiła niespodzianka na wstępie pobytu. Należy napisać o tym wprost w opisie hotelu na Booking. Drugi duży minus to system sprzątania i wymiany ręczników, a w zasadzie brak czegoś takiego. Hotel sprząta i wymienia ręczniki tylko raz, jeśli Twój pobyt trwa więcej niż 7 dni. Byłem 8 nocy czyli dostałem nowe ręczniki i małe sprzątanie na koniec pobytu, jeden dzień przed wyjazdem. Jeśli już jest taki system, to niech zmiana następuje w środku tego okresu pobytowego. Miałoby to jakiś sens. Każda inna wymiana ręczników jest płatna.

Obiekt całościowo można ocenić na duży plus. Pokoje czyste, dobrze wyposażone, personel sympatyczny. Aneksy kuchenne i balkony to na pewno pozytywne dodatki w pokoju. Lokalizacja to ogromny plus tego obiektu. Dwa przystanki (8 minut) od terminala lotniskowego w Nicei. Kilkaset metrów do stacji kolejowej Saint Augustin (pociągi w kierunku Cannes i Monako). Ta sama odległość do centrum komunikacyjnego Park Phoenix, skąd odjeżdżają tramwaje do centrum Nicei, autobusy do Cannes, Monako, Saint Paul Vence (400), Eze Village i innych. Obok Park Phoenix (300 metrów) mały market Carrefour, 2 przystanki w kierunku centrum (Ferber) większy supermarket (Casino), świetna pizzeria (Mister Pizza). Obok hotelu dużo różnych restauracji i barów (polecam La Bonne Pause). Hotel położony w dzielnicy biurowo-hotelowej, cisza i spokój przez cały dzień. Lokalizacja i standard hotelu to jego największe atuty.

• Ocena dodana: 26 maja 2024

Przyjemny
    • Studio

Hotel przystosowany na krótkie pobyty, małe pokoje, brak baru, kawiarni, okoliczne punkty gastronomiczne zamykane były bardzo wcześnie.

Wszystko zgodne z opisem.

• Ocena dodana: 25 maja 2024

Null

All

• Ocena dodana: 18 maja 2024

• Studio

Nieco problematyczne dojście do obiektu z przystanku Grande Arenas. Wejście zlokalizowane jest nie od frontu budynku tylko od oficyny. Brak jasnej informacji. Ale jak się raz trafi to później jest ok.

Lokalizacja obok lotniska

• Ocena dodana: 22 marca 2024

• Studio

Check-in rewelacja, pomimo wcześniejszego przybycia udostępniono nam przygotowane pokoje, z uśmiechem i sympatią.Lokalizacja bardzo dogodna dla osób w podróży bez samochodu, wyposażenie i czytość pokoi wzorowa.

• Ocena dodana: 6 stycznia 2024

Polecajka
    • Studio z balkonem

Nie jest to minus, ale rada dla osób które przyjeżdżają na parę dni: we własnym zakresie należy sobie zorganizować płyn do mycia naczyń lub/i tabletki do zmywarki (jest na wyposażeniu) :) Ponadto, zwracam uwagę, że hotel wymaga uiszczenia depozytu w kwocie 250 EUR (płatność kartą kredytową lub gotówką) - informacja ta jest mało wyeksponowana, a po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji i tejże właśnie informacji prawie dostałam zawału serca.

Przestronne i czyste pokoje. Bardzo uroczy, nowoczesny i zadbany hotel. Duży balkon z krzesłami i stolikiem. Łazienka czysta, duża, z dużą kabiną prysznicową (suszarka do włosów na wyposażeniu). Personel miły, uśmiechnięty i pomocny. Wyposażenie aneksu kuchennego w pełni wystarczające do przygotowywania posiłków we własnym zakresie. Na podorędziu nawet znalazły się miotła oraz szufelka i zmiotka. Hotel zlokalizowany blisko lotniska oraz dworca kolejowego, a także przystanków tramwajowych, dzięki czemu nie było problemem dostać się z lotniska do hotelu, a także przemieszczać się po Nicei oraz pobliskich miastach lazurowego wybrzeża.

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2023

• Studio

Dobry hotel w niedalekiej okolicy lotniska. Przyjazna obsługa. Czyste pokoje, z dobrym wyposażeniem. Ogólnie polecam.

• Ocena dodana: 28 lipca 2023

fantastycznie
    • Studio z balkonem

Personel mily i pomocny....lokalizacja perfekcyjna

• Ocena dodana: 15 lipca 2023

1,0
    Fatalny obiekt w fatalnej zabudowie z fatalnym personelem.
    • Studio z balkonem

Fatalny dojazd do hotelu,brak oznaczenia powoduje trudności w znalezieniu, Hotel położony w zabudowie betonowych obiektów.arogancki personel. Na pożegnanie kazano nam wynieść śmieci z pokoju- niespotykane. Kaucja służy do zastraszania klientów. Fatalnie

Nic

• Ocena dodana: 21 czerwca 2023

Przy naszym krótkim pobycie w pełni wykorzystałam czas.

Wszystko było ok.

Lokalizacja przy lotnisku w niczym nie przeszkadzała, ponieważ jest to zaledwie 6 km. od centrum Nicea, a warunki super, kompleks kilku hoteli na ładnie zagospodarowanym terenie. Po wylądowaniu można szybko i blisko zostawić bagaż, odświeżyć się i cieszyć urokami Nicea. Jeżeli jesteś tylko jedną noc tym bardziej, zastanawiałam się czy chcę spać w bliskości lotniska ..., mąż był za, i to była najlepsza decyzja. Świetna jakość do ceny, pokój funkcjonalny, bardzo wygodny (łóżko, tapicerowane krzesła ze stołem), oświetlenie dla każdej sytuacji, główne, lampa stojąca, nocne lampki i jeszcze dodatkowo do czytania oraz listwa przy łóżku delikatnie podświetlona LED. Wybór poduszek: większe 80, mniejsze 60 + małe. Aneks kuchenny w pełni wyposażony w sprzęt (nawet zmywarka) naczynia i szkło, z kawą, herbatą .. nam nie był potrzebny, ale ... Duża łazienka z dużym, wygodnym prysznicem (nie kabina), funkcjonalnie zaplanowana, kosmetyki łącznie z balsamem. Klimatyzacja z idealnie dobraną temperaturą. Czyściutko. Duży balkon typu loggia z meblami balkonowymi, ósme piętro z ładnym widokiem na dziedziniec. Miły i profesjonalny personel. Polecam!

• Ocena dodana: 25 maja 2023

• Studio

Bardzo blisko lotniska, promenady i plaży. Duży pokój i bardzo wygodne łóżka. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe.

• Ocena dodana: 20 maja 2023

• Studio

Problem z parkingiem. Konieczność wpłaty kaucji.

Bardzo czysto, komfortowo. Bardzo miły personel. Dobre śniadanie. Blisko lotniska (terminal 1). Do terminalu 2 lepiej podjechać tramwajem. Duża i komfortowa łazienka. Mały, ale praktyczny aneks kuchenny.

• Ocena dodana: 4 maja 2023

Tylko cena dobra

Śniadania, brak sprzątania

Nowy budynek

• Ocena dodana: 19 kwietnia 2023

Tygodniowy pobyt w tym obiekcie był najlepszym urlopem w moim życiu.Mam nadzieje ze kiedyś tam wrócę
    • Studio z balkonem

Lokalizacja doskonała jeśli podróżuje się do Nicei samolotem. Korzystanie na miejscu ze środków transportu jest tanie i wygodne. Dodatkowo w obiekcie można korzystać z fitnessu /gratis/.Miły personel. Czułam się tam bardzo bezpiecznie jako osoba samotna.

• Ocena dodana: 19 czerwca 2022

Przyjemny
    • Studio z balkonem

Kiepskie oznakowanie polozenia. Nawet miejscowy taksowkarz sie pogubil I z lotniska (ok 400 metros) wiozl mnie ponad 30 minut wielokrotnie kontaktujac sie z recepcja

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 21 kwietnia 2024