2. Franciaország hotelértékelések
  3. Centre nyaralóértékelések
  4. Orléans nyaralóértékelések
Franciaország Orléans Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Gogaille - Arago - Accès autonome Értékelési pontszám: 8,5

„Csendes, jó környék, szép kert.”

• Le repaire d'Esmeralda Értékelési pontszám: 9,6

„Jó elhelyezkedése ,gyönyörű dizájn és szuper kedves vendéglátók .”

• Orléans Appartement 2 chambres avec Parking Értékelési pontszám: 7,7

„A szállás Orléans kertvárosi részében van.Parkoló is tartozik a házhoz.A szállásadó pontos instrukciókat ad,hogyan tudunk bejutni.Az apartman egy tetőtért lakás,a hirdetésnek teljesen megfelelt.,2 hálószoba van,nagy franciaággyal.A nappaliban 2 pótágy és ülőgarnitúra..A konyhaval egy légtérben van,ami jól felszerelt,asztallal,székekkel.A fürdőszobában kád,mosógép.Tisztaság fogadott minket.10napot töltöttünk el Orleansban,nagyon jól éreztük magunkat.A szállás ár érték arányában nagyon megfelelő. :-) <3”

• Agréable 2 pièces proche de la Loire Értékelési pontszám: 8,3

„Orleáns belvárosától egy kicsit kiesik, de autóval néhány perc. Tömegközlekedés is ok. Jólesett megérkezni a hosszú út után a szállásra. A szállásadó kommunikatív, mindenről időben tájékoztat. Kulcsátadás kulcs-szekrényben történik. Rugalmas az érkezési idővel. Néhány méterre nagy bevásárló hely van (carefour), így korán már fel lehet szerelni a konyhát. A parkoló az épület belső zárt udvarán biztosított (ez nagyon tetszett). A nappali ágyai is kényelmesek, attól függetlenül, hogy vendégágyak. A szobai ágyak is kényelmesek, a textíliák tiszták. A konyha maximálisan felszerelt, főzésre is alkalmas. Kényelmesen elfértünk az étkezőasztalnál. Tetszett hogy a hűtőszekrény extra gyorsan lehűtött mindent (nyáron ez jól jött). Tv rendelkezésre áll (nem használtuk). A wc, zuhanyzó tiszta. Az ablakok azonban átengedik a zajt, így munkanapokon korán hangos a környék. Nagyon kényelmes 5-6 főnek is. Csak ajánlani tudom!”

Orléans 30 legjobb nyaralója

17 978 nyaralókról szóló értékelés a Booking.com oldalán