2. Francja – opinie o hotelach
  3. Korsyka – opinie o hotelach
  4. Sartène – opinie o hotelu
Francja Sartène Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miły gospodarz, z wyprzedzeniem poinformował, jak dotrzeć i znaleźć apartament. Przemiłe psy, dobrze wychowane, nie wchodziły do wnętrza. Dobrze wyposażona kuchnia.”

• Hotel Des Roches Ocena: 8,3

„Lokalizacja hotelu umożliwia spacery po centrum, z czego skorzystaliśmy pomimo późnej godz. przyjazdu. Personel bardzo pomocny. Okazało się, że w każdej chwili mogliśmy zdecydować się na kolację i śniadanie. W pokoju olbrzymie, wygodne łóżko. Duża łazienka z czystymi, puszystymi ręcznikami. Widok z okna na góry i przepiękne miasto.”

• „Lokalizacja hotelu - hotel jest na uboczu miasta, jednak wciąż blisko centrum. Można zostawić samochód w hotelu i iść spacerem do centrum. Dosyć szeroki wybór śniadania.”

• Hôtel du Golfe Ocena: 9,2

„Cudowny pobyt, wspaniały widok, bardzo miły i pomocny personel. Super czysto i przyjemnie. Polecamy”

• Hôtel du Golfe Ocena: 9,2

„Przemiła obsługa, pyszne śniadania (polecam rano wypiekane croissanty z dżemem figowym!), bardzo czysty hotel, codziennie sprzątane, często wymieniane ręczniki. Widok z pokoju oraz z tarasu zapierający dech, zwłaszcza przy zachodzie słońca. Z chęcią kiedyś wrócimy !”

• „Możliwość skorzystania z restauracji, lokalnych produktów i win. Bardzo dużym udogodnieniem był zadbany basen.”

• Hotel Des Roches Ocena: 8,3

„świetna lokalixacja, piękny widok z okna”

• Maredda 1 Ocena: 9

„Bardzo przyjemne, czyste miejsce, wyposażone we wszystko co niezbędne. Gustowny wystrój. Optymalne dla dwóch osób. Polecamy!”

• Hotel Des Roches Ocena: 8,3

„Bardzo ładnie usytuowany hotel, miły personel. Łózka bardzo wygodne i dobre śniadanie na pięknym widokowym tarasie. Bardzo polecam. Hotel posiada duży parking.”

20 najlepszych hoteli w mieście Sartène