2. Франція: відгуки про готелі
Франція Медон Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Edgar Suites - Meudon-la-Forêt Оцінка за відгуками: 9,3

“Помешкання нове та чисте.“

• Meudon appartement confort 10 minutes de Paris Оцінка за відгуками: 8,3

“Розташування апартаментів відповідає заявленому. Хазяїн був постійно на зв'язку, зустрів, передав ключ і ознайомив із житлом. Доброзичливий. У квартирі було тепло, чисто. Підлога з підігрівом. Все у робочому стані.“

• ibis budget Meudon Paris Ouest Оцінка за відгуками: 7,7

“Хороше розташування готелю,помірні ціни все чисто,сніданок звичайний круасан,кава,чай,йогурти для сніданку вистачало,привітний персонал.“

“Привітний персонал. Зручні ліжка. Парковка на вулиці безкоштовна.“

• Edgar Suites - Meudon-la-Forêt Оцінка за відгуками: 9,3

“було дуже чисто, нам провели повний інструктаж що і де знаходиться. я задоволена поїхдкою. розташування задовільне тобто добиратись спочатку трамваєм а потім метро в цьому не було проблем 😇🔥🥰“

• ibis budget Meudon Paris Ouest Оцінка за відгуками: 7,7

“Хороший готель. Маленькі і водночас зручні, чисті номери.“

• B&B HOTEL Paris Meudon Vélizy Оцінка за відгуками: 7,9

“Все супер ! Чиста білизна ,білосніжні рушники ,приємний запах в номері .Дуже приватний персонал , коди ми сьогодні спізнились на сніданок ( а це майже на годину)на надали змогу поїсти ,це дуже класно ! Дякую персоналу та власникам , що зробили наш відпочинок якісним :) 🇺🇦🇫🇷“

• ibis budget Meudon Paris Ouest Оцінка за відгуками: 7,7

“Чисто, поряд зупинка автобуса, персонал дружелюбний.“

• B&B HOTEL Paris Meudon Vélizy Оцінка за відгуками: 7,9

“Відношення персоналу(щиро готові допомогти в будь-якому питанні) Помірна ціна на сніданки,та їх склад..(все просто,але голодними не залишитесь) Чистий номер,зручні ліжка,білосніжна постіль.“

10 найкращих готелів - Медон