2. Francja – opinie o hotelach
  3. Ile de France – opinie o hotelach
  4. Magny-le-Hongre – opinie o hotelu
Francja Magny-le-Hongre Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super lokalizacja, ciche otoczenie, niedaleko do supermarketu. Bardzo uprzejmy właściciel. Mieszkanie czyste i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty :)”

• „Wystrój hotelu, czystość, lokalizacja 👍”

• „Hotel wybraliśmy ze względu na bliskie sąsiedztwo Disneylandu i spełnił nasze oczekiwania. Do parku co kilka minut spod hotelu odjeżdża autobus , który również później odwozi z powrotem Disneylandu. Można zeskanować kod QR i w telefonie ma się na bieżąco odjazdy autobusu co jest wygodne. Sam hotel jest przestronny z atrakcjami dla dzieci. Śniadania nie są może jakieś wyrafinowana , ale każdy znajdzie coś dla siebie. Pokój czysty.”

• „Personel był miły i pomocny. Dla odwiedzających Disneyland super opcją jest to, że z hotelu jeździ autobus co pół godziny co jest bardzo wygodne.”

• „Udogodnienia dla dzieci - basen, salon gier, dmuchańce. Bliska lokalizacja do disneylandu. Darmowy autobus z dojazdem pod disneyland. Wystrój hotelu rownież był w porządku.”

• „Niskie ceny, blisko do disneylandu. Śniadanie w cenie.”

• „Smaczne śniadanie, dzieciom podobało się minizoo”

• „Lokalizacja obiektu świetna. Blisko sklepów i restauracji. Przystanek autobusowy bezpośrednio do Parku Disney 200 m od apartamentu.”

• „Wszystko spełniło moje oczekiwania.”

• „Bardzo ładny hotel z dostępem do basenu, czystość na wysokim poziomie. Jedzenie dobre, choć mało urozmaicone.”

30 najlepszych hoteli w mieście Magny-le-Hongre