2. Francúzsko - hodnotenia hotelov
  3. Ile de France - hodnotenia hotelov
  4. Levallois-Perret - hodnotenia hotelov
Francúzsko Levallois-Perret Overené hodnotenia od skutočných hostí

• „Čisté, pekné a praktické ubytovanie. Lokalita výborná, blízko metro, potraviny aj reštaurácie. Spokojnosť 👍“

• Hôtel D'Anjou Priemerné hodnotenie: 7,7

„Raňajky boli síce chudobnejšie, bageta par plátkov syru a šunky ovocie džem“

• Hôtel D'Anjou Priemerné hodnotenie: 7,7

„Výborná lokalita a v ubytovaní bolo veľmi čisto. Príjemný personál.“

• „Milý personál a dobrá poloha“

• Appartement Charmant à Levallois Priemerné hodnotenie: 10

„Môj nedávny pobyt v tomto byte bol úžasný. Izba bola útulná, čistá a mala všetko, čo som potreboval. Skvelá poloha, priateľský personál a skvelé vybavenie. Určite sa sem ešte vrátim!“

• Hôtel D'Anjou Priemerné hodnotenie: 7,7

„Pomer kvalita cena je ok, vybavenie izby je staršie izba je maličká , ale v zásade na prespatie je to ok - základ je, že to bolo čisté.“

• Mercure Paris Levallois Priemerné hodnotenie: 8,5

„Pekný hotel, top zamestnanci, všetko čisté, izba útulná, tichá, veľmi pohodlné postele, na izbe rýchlovarná kanvica, kávovar nespresso, čaje a kapsule dopĺňali, fén, papuče, kozmetika sety. Raňajky výborné, veľký výber, rozmanitosť. V izbe privilege sme mali nápoje v mini bare zadarmo“

• Odalys City Paris Levallois Priemerné hodnotenie: 7,4

„Všetko bolo OK.“

• Résidence Courcelle Priemerné hodnotenie: 7,8

„Lokalita ubytovania, krasna,cista štvrtok“

• „Dobra lokalita, skvela dostupnost - metro bus hned za rohom, pestre ranajky, ochotny personal, moznost odlozenia batoziny po check out, steny odhlucnene, celkova cena pomer kvalita ok“

Levallois-Perret: 20 najlepších hotelov