2. Francie hodnocení hotelů
Francie Levallois-Perret Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Espace Champerret Průměrné hodnocení: 7,2

„Snídaně byli super“

• Hôtel Résidence Champerret Průměrné hodnocení: 6,7

„Ubytování bylo kousek od zastávky autobusu, který jezdí na letiště pro nízkonákladová letadla (Beauvais). Okolí hotelu bylo krásné, spousta restaurací, kaváren a několik supermarketů (otevřeny i do půlnoci). Pokoj byl v poměru k ceně luxusní. Byl čistý a dostatečně veliký. V pokoji jsme měly i krásné francouzské okno. Blízko hotelu byla stanice metra, k památkám se dá ale dojí i pěšky.“

• Hôtel Biskui Průměrné hodnocení: 7,4

„pokoje jsou samozřejmě malé, avšak dostačující, zejména pokud trávíte celý den mimo hotel. Příjemný personál mluvící anglicky a nonstop recepce.“

• Hotel Boris V. by Happyculture Průměrné hodnocení: 8,1

„Snídaně typická evropská , hotel čistý , personál velmi přátelský milý a ochotný , hotel v klidné čtvrti 3 min chůze od metra, v okolí velké množství restaurací, k dispozici nonstop občerstvení , řekl bych, že ve své kategorii TOP , třešničkou na dortu bylo upozornění na déšt a zapůjčení deštníků na recepci. Byli jsme moc spokojeni a hotel Boris V doporučujeme. Pavel (50), České Budějovice, ČR“

• Résidence Courcelle Průměrné hodnocení: 7,8

„Velmi cisto, a pohodlne spani.“

• Hotel Chevallier Průměrné hodnocení: 5,3

„pohodlna postel, spalo se velmi dobre“

• Hôtel D'Anjou Průměrné hodnocení: 7,8

„Čistota, lokalita - kousek od zastávky metra a dostupnost pěšky k autobusu, který nás odvezl na letiště Beauvais.“

• Hotel Boris V. by Happyculture Průměrné hodnocení: 8,1

„Na romantický víkend s partnerem bych měla přísnější hodnocení, ale vzhledem k tomu, že jsem jela s kamarádkou a že jsme hledaly pouze něco na jednu noc na přespání a to momentálně bez štěnic :-), tak to naprosto splnilo účel. Personál byl velmi příjemný, v suterénu byla možnost natočit si zdarma pití nebo udělat kávu. Hotel byl čistý, zařízení nezničené. Pokoj i koupelnička opravdu malinké, ale to prostě v Paříži bývá běžné. Na metro/bus kousek a to i na bus na letiště (letěli jsme nízkonákladovkou). V okolí večer pro dvě holky bezpečno a i spousta podniků. Třeba se sem opět vrátíme.“

• Hotel Chevallier Průměrné hodnocení: 5,3

„Skvělá poloha, 20 minut pěšky od L'Arc du Triomphe. Velmi milý personál. Na uvítanou lahev vody zdarma.“

• Odalys City Paris Levallois Průměrné hodnocení: 7,4

„Pohodlná postel Blízko na vlakové nádraží Clichy-Levallois“