2. Recenzije hotela u državi FRA
  3. Recenzije hotela u regiji Il de Frans
  4. Recenzije hotela na destinaciji Kliši
Francuska Kliši Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• „Sve je bilo odlicno, velike sobe, cisto, ljubazno osoblje, blizu metroo”

• „Prezadovoljni smo hotelom. Sobe su prostrane i čiste. Hotel se nalazi u blizini metro stanice (2 minuta) i odlično je povezan sa gradom. Ispred hotela se nalazi veliki market u kome možete uzeti sve što vam je potrebno. Osoblje hotela je izuzetno ljubazno i trude se da vam za svaki zahtev izadju u susret. Ulazak u sobe je bio planiran od 16h i iako smo u hotel stigli (3 porodice) dosta pre tog vremena, potrudili su se da nas odmah smeste u sobe što nam je baš značilo. Posebnu pažnju posvećuju deci, tako da smo na dan dolaska, dok smo obavljali prijavu u hotel, posluženi kroasanima, što je decu baš obradovalo. Ujutru, na dan odjave (iako nismo imali uplaćen doručak) na recepciji nas je sačekala korpa sa pecivom i sok, što je ostavilo baš lep gest. Sveukupan utisak je da smo dobili i više nego što smo očekivali i zato je ovaj hotel zaslužio ocenu 10. Ako opet dodjemo u Pariz, ovaj hotel će biti naš izbor.”

• „Cena,cistoca i ljubaznost ljudi iz objekta.metro je vrlo blizu tako da sve je bilo dobro.”

• „Apartmani cisti,udobni.Peskire i posteljinu manjaju treci dan boravka.Osoblje veoma ljubazno.Zvucna izolacija odlicna. Metro stanica na par koraka.Brzo se stize u sve delove grada. Market bio hrane u istoj zgradi gde je hotel.Veliki market preko puta. Preporucujem ovaj hotel.”

• „Miran dio Pariza, apartman udoban, dobro povezan sa samim centrom. Izuzetno cisto!”

• „lokacija. garaža do koje se veoma lako dolazi. sasvim solidan doručak”

• ibis Clichy Centre Mairie Ocena gostiju: 7,1

„Blizina metro stanice, ljubazno osoblje, svakodnevno menjanje peškira.”

• „blizina metro stanice, dobar odnos cena/kvalitet”

• ibis Clichy Centre Mairie Ocena gostiju: 7,1

„Lokacija odlicna, metro stanica u blizini. Centar grada na pesackoj udaljenosti. Dorucak dobar. Parking veoma blizu.”

30 najboljih hotela na destinaciji Kliši

na osnovu 27 910 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu