2. FR - komentarji o hotelih
  3. Ile de France - komentarji o hotelih
  4. Clichy - komentarji o hotelih
Francija Clichy Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Lokacija apartmaja je v lepi in mirni okolici. Zelo blizu so trgovine, restavracije in vse kar potrebuje človek za prijeten dopust. Tudi bližina metroja, ki povezuje center Pariza je zelo blizu. Velikost apartmaja je vreden svoje cene, kajti je prostoren in čist. Moram pa pohvaliti sosedo, ki nam je bila ves čas na razpolago, pomoč, za pogovor in to je dodatna prednost, da smo se počutili kot doma. Bivanje v Parizu je bilo nad pričakovanji.”

• “Dobra, mirna lokacija blizu metroja in trgovin”

• “Soba je bila dovolj prostorna za tri, metro postaja zelo blizu hotela in hitro se pripelješ do centra, zajtrk je bil dober.”

• “Osebje nastanitve je bilo prijazno, ustrežljivo in v pomoč z nasveti. Ker ne znamo francosko, je pogovor potekal v angleščini. Postaja metroja Mairie de Clichy s super povezavo do centra Pariza (metro št. 13) je 50 metrov proč od nastanitve. Zraven apart-hotela sta vsaj dve prehrambeni trgovini. Apartma (1 spalnica) je bil čist, urejen, na novo opremljen in dovolj prostoren za 4-člansko družino (2 odrasla, 2 najstnici), z novo kuhinjo, kopalnico, TV-jem v spalnici in dnevni sobi z raztegljivim kavčem (TV-jev nismo prav nič uporabljali, ker za to ni bilo časa;-)). Apart-hotel nudi parkirišče v parkirni hiši, tako da je "jekleni konjiček" lahko na varnem. Vstop v hotel poteka s kodo, ki se jo pridobi ob prijavi.”

• “Okusen zajtrk in priročna lokacija ob metro in avtobusni postaji. Predel Clichy je lepo urejen, kar me je, priznam, presenetilo. Priporočam!”

• “Prijazno osebje, blizina metroja in supernarketa, cista soba”

Najboljših 30 hotelov - Clichy

na podlagi 27.837 komentarjev hotelov na Booking.com