2. Francuska: recenzije hotela
Francuska Cannes Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Hotel Renoir Prosječna ocjena: 8,2

„Lokacija Interijer”

• ibis Cannes Plage La Bocca Prosječna ocjena: 7,8

„Velika terasa s ležaljkama. U sobi se nalazilo nespreso aparat za kavu. Stanica za autobus se nalazila ispred samog hotela, cijena karte je 1,70 eura. Može se doći i laganom šetnjom uz plažu, 25 minuta. Vanjski parking iza hotela.”

• „Top hotel .”

• BW Premier Collection Mondial Prosječna ocjena: 8,8

„Hotel je na super lokaciji”

• Modern Waikiki Hotel Prosječna ocjena: 7,8

„Bili smo u Cannesu samo jednu noć i ovaj hotel je za to bio pun pogodak. Smješten je u samom centru grada blizu plaže i pješačke zone s puno restorana u blizini. Ljubazna djevojka koja je radila kad smo došli puno nam je pomogla oko parkinga i veliki je plus hotelu imati ovakvu djelatnicu. Cijena noćenja izuzetno povoljna za ovakvu lokaciju.”

• Hotel Albert 1er Prosječna ocjena: 8,6

„Čisto i blizu centra”

• Hôtel Hoche Prosječna ocjena: 8,4

„Sve,sve,sve....kao prvo... predusretljivost i ljubaznost na recepciji,čistoća,lokacija,cijena...čista 10!!!!Sve preporuke!!!!!!...”

• Novotel Suites Cannes Centre Prosječna ocjena: 7,7

„Hotel je dosta dobro pozicioniran, cca 500m od početka centralnog dijela grada. Pohvalio bih izrazito ljubazno hotelsko osoblje. Doručak je bio solidan, ali zamjeram što za kajganu ne koriste svježa jaja nego neku industrijsku odvratnu smjesu. Pozitivno je i što je uz sami hotel u istoj zgradi garaža u kojoj možete parkirati, ali nema direktnu povezanost sa hotelskim liftom.”

• Modern Waikiki Hotel Prosječna ocjena: 7,8

„Lokacija hotela, ljubaznost gospodina koji nas je primio u hotel i čistoća sobe i objekata.”

30 najboljih hotela u gradu 'Cannes'

na temelju 76.203 recenzija hotela na Booking.com-u