2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Каталонія: відгуки про готелі
  4. Салоу: відгуки про готелі
  5. Відгуки про PortAventura Hotel Gold River - Includes PortAventura Park Tickets

Відгуки про PortAventura Hotel Gold River - Includes PortAventura Park Tickets 4 зірок

Avenida Alcalde Pere Molas Km.2, 43840 Салоу, Іспанія

8,5

8,9

8,1

• Відгук від 13 грудня 2023

Дуже зручно для відвідування парку атракціонів!
    • Сімейний номер із доступом до парку розваг + 1 квиток у парк Ferrari Land (4 дорослих)

Відсутність посуду, навіть мінімального на кухні. Навіщо тоді взагалі робити таку кухню?!

Цей готель знаходиться в самому серці парку, має вихід на площу з каруселлю та зоною ігрових павільйонів! Можна вільно протягом дня повертатись в номер за необхідності. Сімейний номер досить великий, вільно розміщуються 4 людини.

• Відгук від 19 липня 2023

Враження добре, сподобалось, гарний настрій, парк розваг близько.
    • Покращений номер Callaghan із доступом до парку розваг + 1 квиток до парку розваг Ferrari Land (2 дорослих)

В номері не було води, не було нічого в холодильнику-барі. Не було в номері чайнику (або кавоварки), халатів, тапочок, не було міста, де можна було сушити купальники.

Швидке оформлення в отелі, зручне користивуння картками та QR-кодами. Смачні сніданки, вечері. Особливо смачні фрукти - диня, ананас, кавун. Сподобався басейн. Дизайн отелів. Теріторія стилізована під "дикий запад Америки". Поруч парк Авентура.

• Відгук від 22 липня 2022

сумніваюсь що повернуся в цей готель, а парк дуже крутий!!!
    • Сімейний номер з доступом до парку розваг (3 дорослих і 2 дітей) + 1 квиток у парк "Ferrari Land"

за 3 доби дуже воняло в готелі каналізацією. навіть в ресторані відчувався сморід. персонал сказав що це буквально як два дні, але приємним не назвеш, хотілось скоріше покинути приміщення в ресторані вибір їжі малувато, риба, картопля фрі, гамбургери, за три доби м’яса курки навіть не було, нажаль!

місце розташування, номер конектид дуже зручно для сім’ї! але жодних приладів ні чайника ні стакана( стакани бумажняні)

Дата проживання: Липень 2022

• Відгук від 27 липня 2023

3,0
    Погано
    • Стандартний номер з правом відвідування парку розваг (2 дорослих + 2 дітей) + 1-денний квиток у парк розваг Ferrari Land

Дуже примiтивнмй ремонт, взагалi немає посуду, при тому, що є кухня. Все дуже зношене і не доглянуте. Прибирання не якісне - навіть не замінили рушники, коли прибирали. На ресепшені постійні черги.

Близько до парку розваг

• Відгук від 23 травня 2022

3,0
    незадовільно
    • Стандартний номер з правом відвідування парку розваг (2 дорослі + 1 дитина) + 1-денний квиток на у парк розваг Ferrari Land

Сніданок різноманітний,розташування хороше. Але робота ресепшн незадовільна. 1 годину я з двома маленькими дітками чекала на трансфер по готелю. На ресепшн постійні черги, це при тому, що я поселялася об 23.30 Персонал готелю взагалі не хоче допомагати і вирішувати питання,мв номері не працював телевізор і телефон для звязку з ресепшн.Я замовляля номер з двома ліжками-мене поселили з одним ліжком. Коли я попросила вирішити ситуацію - мені відповіли -Це вашезамовлення. Попросила зробити знижку за незручності-сказали,що я можу лише поскаржитися на сайті. Дякую,за розуміння!

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 17 червня 2023

фантастично круті враження
    • Простий стандартний номер з доступом до парку розваг + квиток на 1 день у парк розваг Ferrari Land

все сподобалось!!!

неймовірно атмосферний готель, де продумано все для ідеального відпочинку

• Відгук від 24 січня 2024

• Відгук від 14 червня 2022

Добре

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 14 вересня 2021

• Сімейний номер із правом відвідування парку розваг (4 дорослих + 1 дитина) + 1 квиток до парку розваг Ferrari Land

Дата проживання: Вересень 2021

• Відгук від 8 серпня 2023

• Стандартний номер із доступом до парку розваг + 1 квиток до парку розваг Ferrari Land (2 дорослих)

• Відгук від 25 липня 2023

• Стандартний номер із доступом до парку розваг + 1 квиток до парку розваг Ferrari Land (4 дорослих)

• Відгук від 23 липня 2023

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: