2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Valencia Community - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Torrevieja - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Španielsko Torrevieja Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Espanatour YULIANA Priemerné hodnotenie: 9,1

„MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ ĎAKUKEME👌“

• PARQUE AROMATICO CON DOS PISCINAS Priemerné hodnotenie: 9,3

„lokalita, ticho , nie daleko od mora, ustretovost majitela, mali sme neskorsi let a posledny den nas nechal az do 16:00“

• PARQUE AROMATICO CON DOS PISCINAS Priemerné hodnotenie: 9,3

„Krasna nova kupelka, vyhlad z balkona je uzasny. Velmi prijemne ubytovanie a skvela majitelka.“

• SÓL & MAR Priemerné hodnotenie: 9,6

„Ubytovanie bolo ciste, utulne. Poloha dobra aj co sa tyka vzdialenosti na plaz aj z pohladu obchodov a restauracii.“

• Los Gases 52 Priemerné hodnotenie: 9,4

„Perfektne vybavené. Kuchyňa obsahovala úplne všetko. Tak isto aj kúpeľňa. Nie je čo vytknúť. Oľga a jej kolega veľmi ochotní. Nemali sme žiadne výhrady. Úplná spokojnosť.“

• PMT19 - Los Locos 19 - Edificio Orbiplaya Priemerné hodnotenie: 9,6

„Dohoda cez whatsapp - stretnutie pri vchode do domu - odovzdanie klucov bez problemov. Byt cisty, s vykonnym kurenim/chladenim. Vybavenie nad bezny zaklad - praci prach, kapsule do umyvacky, korenie, kasule do kavovaru, riad, taniere, pribory, vonkajsie zaluzie, fen, toaletne potreby, smart tv, moznost garaze. Kazdy den sme chodili autom a ani raz z 8 dni nebol problem zaparkovat priamo pred vchodom - na plazi. V tesnej blizkosti vela obchodov a nonstop potraviny. Odporucam.“

„po telefonickom kontakte ubytovateľka do 5 min doniesla kľúče“

30 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Torrevieja