Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. Ispanija: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Andalūzija: atsiliepimai apie atostogų būstus
  4. Toremolinosas: atsiliepimai apie atostogų būstus
Ispanija Toremolinosas Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie atostogų būstus

Naujausi atsiliepimai

• Puerta del Sol TRM only adults Aparts Įvertinimo balas: 7,7

„Puiki vieta,vertinant susisiekimą visuomeniniu transportu,šalia esančius restoranus ir atstumą iki paplūdimio. Studijoje radau absoliučiai viską,ko reikia maisto gaminimui, priedo dar ir skalbimo mašiną. Ypač paslaugus viešbučio administratorius: sutiko pasaugoti lagaminą,kadangi iki skrydžio turėjau kelias valandas.Gal truputį triukšminga vieta,kas labai jautriai miega,bet man tai nekėlė absoliučiai jokių problemų.“

• Hotel Apartamentos Bajondillo Įvertinimo balas: 8,4

„Viskas puiku, vieta ideali, perdonalas paslaukus, svaru, rekomenduojam.“

• „Vieta puiki. Viskas arti. Vaizdas iš balkono tobulas. Yra viskas kaip namie, nieko netrūko. Virtuvė maža, bet mes negaminome, tik kavai. Buvome 6asmenys, gal šiek tiek mažokai vietos jei nuolat suktis apartamentuose. Bet mes grįždavome tik miegoti. Puikiai tilpome balkone vakaroti. Baseinas buvo atidarytas. Nesinaudojome“

• Hotel Apartamentos Bajondillo Įvertinimo balas: 8,4

„Labai patogi lokacija. Galimybė kambaryje pasigaminti valgyti. Labai turtingi ir skanūs pusryčiai.“

• „Apartamentai geroje vietoje. Arti paplūdimio, barų. Apartamentuose yra visa reikalinga įranga ir priemonės.“

• „Švarus butas, yra visa reikalinga buitinė technika, indai, įrankiai. Patogus požeminis parkingas. Saugi aplinka.“

30 geriausi atostogų būstai mieste Toremolinosas

remiantis 75 809 atsiliepimais apie atostogų būstus Booking.com svetainėje