Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. Ispanija: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Kanarų salos: atsiliepimai apie atostogų būstus
  4. Gran Kanarijos las Palmas: atsiliepimai apie atostogų būstus
Ispanija Gran Kanarijos las Palmas Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie atostogų būstus

Naujausi atsiliepimai

• Chez Abel Įvertinimo balas: 9,1

„Puiki vieta. Iki paplūdimio kelios minutės. Rami aplinka.“

• La Cornisa Villa by WaveProperties Įvertinimo balas: 8,6

„Patiko nuomojamo būsto vietą, daug vietos dideliai šeimai.“

• Playa Azul Las Canteras Įvertinimo balas: 7,7

„Švara, šalia paplūdimio“

• Hotel Apartamento Bajamar Įvertinimo balas: 8,6

„Patiko tai, kad registratūra atskirai. Gyveni kaip atskirame bute. Gauni lauko durų užraktą. Tai labai patogu. Niekas nekontroliuoja kada išeini, kada grįžti. Aptarnaujantis personalas paslaugus. Nors rašo, kad įregistravimas nuo 14 val. atvykome apie 12 val. ir gavome kambarį.“

• Vivienda Vacacional AP Las Canteras Įvertinimo balas: 9,4

„Mums patiko viskas,nuo pat atvykimo pradžios.Mus pasitiko šeimininkas su dukra, įėjus į apartamentus mus laukė nepriekaištingai sutvarkyti ir švarus apartamentai,ant stalo vaisiai vazoje,mums buvo suteikta visa reikalinga informacija,kur skaniai pavalgyti,kur pakeliauti. Apartamentuose buvo viskas nuo šakutės, peilių , puodų iki indų plovimo skysčių, skalbimo miltelių,taip pat viskas kas reikalinga neštis į paplūdimį,beje smulkaus smėlio paplūdimys tik 2 min nuo apartamentų. Apartamentų šeimininke , Camila be galo nuostabus,nuoširdus, dėmesingas ir šiltas žmogus,ji visas dienas rūpinosi,jei tik kažko reikėjo ,mes rašydavom žinutę ir ji visada padėdavo,net taksi paprašius iškviesti į oro uostą,ji ir tai padarė,net pasiteiravo ar viskas gerai ir laiku. Mes labai rekomenduojame šiuos apartamentus kitiems svečiams,tikrai busite labai viskuo patenkinti.“

• „Apartamentai tvarkingi, radom viską, ko gali prireikti: nuo indų maisto gaminimui iki siūlų su adatomis😊 Aplinka prižiūrėta,teritorija aptverta, kas yra lb gerai ir suteikia saugumo jausmą. Šeimininkė labai maloni, suteikia visą reikiamą informaciją, į iškilusius klausimus atsako labai greitai ir išsamiai.“

30 geriausi atostogų būstai mieste Gran Kanarijos las Palmas

remiantis 60 510 atsiliepimais apie atostogų būstus Booking.com svetainėje