3. Baleary – opinie o hotelach
  4. Sant Antoni de Portmany – opinie o hotelu
Hiszpania Sant Antoni de Portmany Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Gran Sol Ocena: 9

„Bardzo dobrze zadbany hotel, codziennie sprzątane pokoje, wymieniane ręczniki. Położenie super blisko plaża, deptak nadmorski, restauracje sklepy, personel przesympatyczny. W hotelu bar, restauracja, basen wszystko co potrzebne było pod ręką. Pod hotelem non stop dostępna taxi. Bardzo smaczne jedzenie, wybór przeogromny, w restauracji było bardzo czysto, personel mega sympatyczny. Pozdrawiam serdecznie Pana z Restauracji, który pozwolił nam przed porannym lotem napić się kawy i zjeść po kanapce, mimo tego ze restauracja była jeszcze zamknięta. Hotel ma już swoje lata, ale widać że jest bardzo zadbany i doinwestowany. To jeden z lepszych obiektów w jakich byłam, a dużo podróżuje. Polecam z czystym sumieniem.”

• „Podobało mi się wszystko,cudowne miejsce godne polecenia! Napewno wrócę!”

• „Luksusowy hotel. Pyszne jedzenie, drinki, wspaniała atmosfera. Bardzo komfortowy pobyt a basen na dachu i dJ istna ekskluzywna bajka. Polecam.”

• Rosamar Ibiza Hotel Ocena: 7,8

„Bardzo dobre śniadanko, czysty pokój, super basen, miła obsługa:)”

• OKU Ibiza Ocena: 9

„Przyjazny personel, przemyslana konfiguracja pokoju (schowki szuflady), bardzo dobre sniadania, wspaniala restauracja japanese fusion. Valet parking.”

• Hostal Roca Ocena: 8,8

„Świetna lokalizacja ale nie głośna przy cichej, spokojnej - nawet nocą - ulicy w centrum miasta. W odległości ok. 5 min spacerkiem jest dworzec autobusowy ( bezpośrednie połączenie z lotniskiem - autobus L9 za 4€). Miły, przyjazny personel. Pokój i łazienka regularnie sprzątane. Ręczniki wymieniane codziennie. Dostępna dobrze działająca klimatyzacja ; sieć Wi-Fi szybka. W przypadku późniejszego lotu można bezpłatnie skorzystać z prysznica i przechowalni bagażu będąc wcześniej wymeldowanym. Hostel zasługuje na więcej niż 2**.”

• „Wystrój, jedzenie, obsługa, lokalizacja”

25 najlepszych hoteli w mieście Sant Antoni de Portmany