2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Baleáry hodnocení hotelů
  4. Playa d'en Bossa hodnocení hotelů
Španělsko Playa d'en Bossa Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Vibra Mare Nostrum Průměrné hodnocení: 7,2

„Krásné čisté ubytování na skvělém místě Ibizy, jídlo výborné a spoustu výběru. All inclusive výborné služby a výborná cena. Personál velmi ochotný, usměvavý. Velký bazén a dobrá hudba. Blízko moře.“

• FERGUS Style Bahamas Průměrné hodnocení: 7,3

„Původně jsme chtěli jít na hotel který byl o 20tis dražší ale řekli jsme si že zkusíme tenhle a udělali jsme dobré rozhodnutí. Hotel neměl jedinou chybu, je prakticky hned na plazi a za tu cenu je výborný“

• „Všechno tam bylo překrásné!“

„Lokalita, personál“

• Apartamentos Jet - Adults Only Průměrné hodnocení: 8,2

„Naprosto perfektní lokalita. V blízkosti se nachází kluby, pláž, restaurace i místní supermarket. Vybavení v ubytování též skvělé. K dispozici fén, šampon, mýdlo i ručníky. Pokojské v apartmánu uklízely každý den. V jednom dni se nám "zablokovala" karta do pokoje, personál pohotovostně a příjemně vyřešil.“

• My Way Luxury Ibiza Studio - AB Group Průměrné hodnocení: 8,3

„Lokalita, velkost izby, komunikacia s recepciou, obsadenost mimo sezonu.“

• Apartamentos Vibra Tivoli Průměrné hodnocení: 8,1

„Výborný a milý kuchař na snídaních asijského původu. Naprosto se nám každý den snažil vyjít vstříc.“

• Apartamentos Jet - Adults Only Průměrné hodnocení: 8,2

„pokud se chystáte užít si night life v ibize naplno, tak tenhle hotel je to nejlepší! pohodlné postele, v ložnici žádné okno ani hluk, byla uprostřed budovy, to znamená že se dobře vyspíte po párty a a můžete se zavřít před světem:) krásná pláž, vše v docházkové vzdálenosti, obchod je hned pod hotelem nebo 3 min pěšky na hlavní třídě. nemáme co vytknout, příští rok se v září asi vrátíme:)“

• „Kvalitní ubytování i služby, čisté bazény, dobrý přístup k moři, výborné jídlo i pití.“

• „Vše 👍“

15 nejlepších hotelů v destinaci Playa d'en Bossa