2. Spanyolország hotelértékelések
  3. Baleár-szigetek hotelértékelések
  4. Palma de Mallorca hotelértékelések
Spanyolország Palma de Mallorca Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Abelay Értékelési pontszám: 8,5

„Tiszta szoba, nagy tusolóval”

• Hotel Mirador Értékelési pontszám: 8

„Csodaszép kilátás az étteremből. Melegvíz a belső medencében, szauna, törökfürdő szuper. Az amerikai kávén kívül a többi nem finom. Bőséges reggeli. Kevés zöldség a reggelihez, jóformán csak paradicsom. A személyzet kedves.”

• MLL Blue Bay Értékelési pontszám: 7,5

„Bőséges es változatos reggeli választék, gyönyörű kilátás, kedves személyzet, jó közlekedés, környéken számos jó étterem, közelben a tengerpart.”

• AHOI! Urban Beach Értékelési pontszám: 5,1

„Jó az elhelyezkedés”

• The Boc Hostels - Palma Értékelési pontszám: 8,1

„Jó volt az elhelyezkedése, jó volt a közösségi tér, kedves és segítőkész volt a személyzet.”

• „Mindenhez gyalogos távolságra és csendes helyen van. Nagyon barátságos és készséges a személyzet. Jól felszerelt konyha és étkező-társalgó van a hostel földszintjén. Jó reggelit adnak.”

• Hostal Bonany Értékelési pontszám: 8,6

„Tisztasag, jo ar ertek arany. Korrekt szallas.”

• El Josemari Youth Hostel - Albergue Juvenil Értékelési pontszám: 8,3

„A célnak megfelelt.”

• Nou Baleares Értékelési pontszám: 8,9

„A reggeli meglepően jó volt! Volt glutén-mentes opció is.”

• AHOI! Urban Beach Értékelési pontszám: 5,1

„BIG NO!!! Semmi! Ahogy atvettuk a szobat es lattuk milyen allapotban van, 10 perc utan kicsekkoltunk (nem csak mi!) es masik szallast foglaltunk. Kompenzacio semmi, egy percet sem voltunk hajlandoak maradni, de a szemelyzet nem is marasztalt, vallat vont es hozzankvagott egy "Sorry"-t. Szerettuk volna visszakerni az arat, de elhajtottak minket. Ertem miert nem lehet ingyenesen lemondani! Kritikan aluli.”

Palma de Mallorca 30 legjobb szállodája

188 631 Booking.comos hotelértékelés alapján