2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Katalánsko hodnocení hotelů
  4. Empuriabrava hodnocení hotelů
Španělsko Empuriabrava Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Bay View Empuriabrava Průměrné hodnocení: 9,5

„Vzhledem k rušivým stavebním úpravám sousedního bytu mi byl nabídnut apartmán ve stejném patře a ve stejné části budovy, pouze s opačným výhledem. Tuto možnost jsem využil (s menším dodatečným příplatkem). Byt byl obdobné velikosti a podobného zařízení. Navíc k němu náleželo i vyhrazené parkovací stání u vchodu do budovy. Skvělá byla komunikace s majitelem. V docházkové vzdálenosti od objektu se nalézá řada obchodů a restaurací. V sobotu se i zde koná trh. Lokalita umožňuje dlouhé procházky po přilehlé pláži. Zároveň jde o výborné východisko k poznávání velmi zajímavé oblasti mezi Figueres, L'Escala a Cap de Creus.“

• „Lokalita pro naše potřeby, tedy vstup s lodí na kanál, byla vynikající. Vše potřebné v dostupné vzdálenosti“

• RNET - Requesens Empuriabrava Průměrné hodnocení: 7,6

„Vynikající ubytování. Pěkný dům se zahradou a garáží. Hezký, dobře zařízeny, pohodlný. Žádné otázky během ubytování jsme neměli. Do pláže a centra je blízko. Výborný poměr cena/kvalita. Rádi se vrátíme.“

• Maurici Park Průměrné hodnocení: 8,1

„Perfektní místo pro účast na Skydiving X-Mass Fest. Blízko letiště, pohodlné bydlení.“

• Apart-rent Apartament Bahia 0023 Průměrné hodnocení: 9,8

„Výhled a umístění apartmánu s hlavně parkování na pozemku.“

• 22B puigmal D Průměrné hodnocení: 7,8

„Klidná lokalita a bazén v blízkosti. Vybavení kuchyňskými a domácími spotřebiči bylo dostatečné.“

• Apartamento Welcs EMP 079 Cerca del Mar Průměrné hodnocení: 7,2

„Ubytování sloužilo převážně k přespání, takže nám to stačilo, pár minut pěšky od pláže.V blízkosti skvělý aquapark.Pozdější check in nebyl problém. V okolí spousta obchodů a restaurací. Město krásné.“

• „Výborná poloha, čistota a vybavenost ubytování, terasa s krásným výhledem, vlastní parkování.“

• Basic Comfort Studio Pattaya 0156 Průměrné hodnocení: 8,7

„Lokalita,krásné místo,všechno dostupné obchody,restaurace…“

• Empuria Beach D-Luxe Průměrné hodnocení: 8,1

„1)ubytování má krásný panoramatický výhled. Apartmán je umístěn v 17. patře, okolo jsou hlavně nízké vily, takže vidíte skoro celé město a siluetu hor až ke hranicím s Francii. Okna jsou orientována na západ“

30 nejlepších hotelů v destinaci Empuriabrava