2. Španělsko hodnocení hotelů
  4. Castellón de la Plana hodnocení hotelů
Španělsko Castellón de la Plana Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

„Výtečná snídaně, čisté prostředí“

• RH Silene Hotel & Spa 4 Sup Průměrné hodnocení: 9,1

„Moc pěkný hotel, téměř hned u plaze. Příjemný personál. Je zde vše, co potřebujete. Jídlo nadprůměrné. Parkovani u hotelu. Má dva venkovní bazény s lehatky. Jeden bazén je vnitřní, a je součástí welness.“

• Doña Lola Průměrné hodnocení: 8

„Velmi slušné ubytování. Vybavení funkční a čisté. Velmi pečlivá práce paní pokojské Fátimy. Snídaně vynikající, především velmi chutná tortilla, jedna z nejlepších, co jsme kdy jedli. Personál se choval uctivě a byl přátelský. Určitě se rádi zase vrátíme.“

• Civis Jaime I Průměrné hodnocení: 8

„Moc pěkný hotel. Největší výhodou je lokalita hotelu. Pokud hledáte přímo v centru města, tak to je ideální místo. Čistý hotel a příjemný personál. Pokoj byl každý den perfektně uklizený. Vše bylo vynikající. Určitě doporučuji a někdy rád opět navštívím :).“

• NH Castellón Mindoro Průměrné hodnocení: 8,2

„Krásný zrekonstruovaný pokoj s prosklenou koupelnou, moderní vybavení, balkon s výhledem na město, velice příjemný personál, sleva na parkování v přilehlém krytém parkingu“

• LC Apartaments Soler Blasco Průměrné hodnocení: 9,4

„Ubytování vřele doporučuji všem, kdo si chtějí dělat výlety po okolí, navštívit krásné pláže a cítit se jako doma.“

• Villahermosa Inn Průměrné hodnocení: 8,8

„Super zařízený luxusní byt v domě. Všechno potřebné je k dispozici. Majitel ve ochotný, milý a vstřícný. Parkování před domem je možné (pokud je tam místo). Nákupní centrum Lidl za rohem. Moc se nám tam líbilo.“

• Intelier Rosa Průměrné hodnocení: 8,3

„Hotel je dobře umístěn v centru, přímo naproti je obchod s potravinami, lékárna blízko, restaurace. Pokoje jsou velké a pohodlné. Pod hotelem je podzemní parkoviště.“

„klid, profesionalita, vstřícnost“

• Eurohotel Castellón Průměrné hodnocení: 8

„Všechno bylo na 1*. Recepční ochotný a usměvavý. Pokoje velké, prostorné, čisté. Snídaně, byla také dobrá. Určitě se vrátíme.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Castellón de la Plana