2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre hoteluri în Insulele Baleare
  4. Comentarii despre hoteluri în Can Pastilla
Spania Can Pastilla Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Helios Mallorca Hotel & Apartments Scor din comentarii: 8,9

„Am stat 5 nopti, curatenia a fost exemplara, persoanalul foarte amabil, camera mobilata si utilata modern, cu minifrigider in camera. Micul dejun a fost surpinzator de variat, oricine ar fi putut gasi ceva bun indiferent de pretentii si gusturi. Sigur vom reveni tot aiaci la urmatoarea vizita in Palma”

• Hotel Amic Gala Scor din comentarii: 7,6

„Am avut mic dejun si cina. Foarte bune !”

• Sauló By Puro Scor din comentarii: 8,2

„Camera foarte mica”

• Hotel Eden Palma Playa Adults Only Scor din comentarii: 8,2

„Mancarea foarte buna ! Simona, angajata hotelului, face ca sederea la acest hotel sa fie placuta si distractiva ! Pozitionarea hotelului este excelenta pe plaja...aproape de statia de transport in comun .”

• Hotel Amic Miraflores Scor din comentarii: 7,6

„Hotelul are o pozitie foarte buna in Can Pastila. Micul dejun a fost excelent din toate punctele de vedere.”

• Hotel Marbel Scor din comentarii: 7

„Este aproape de plaja cât și de aeroport. Ne-am simțit foarte bine la acest hotel. Raport calitate-preț excelent! ☺️”

• BQ Apolo Hotel Scor din comentarii: 8,4

„Este foarte aproape de aeroport, ceea ce înseamnă automat costuri de transfer reduse, chiar și dacă avionul aterizează noaptea. Are un view superb, și în apropiere este un parc pe malul mării absolut superb. În plus, pentru a te deplasa există o stație de autobuz la 5 min de mers pe jos.”

• Hotel Eden Palma Playa Adults Only Scor din comentarii: 8,2

„locatia hotelului foarte buna, langa plaja si aproape de mijloacele de transport in comun. mancare foarte buna si diversificata, atat micul dejun cat si cina!”

• Hotel Eden Palma Playa Adults Only Scor din comentarii: 8,2

„Micul dejun bogat si foarte gustos. Locația chiar pe plaja din Palma. Camera a fost curățată zilnic, iar prosoapele schimbate zilnic.”

• Hotel Marbel Scor din comentarii: 7

„Poziționarea este buna , este foarte ușor să ajungi in orice loc pe jos sau cu autobuzul . Personalul este foarte drăguț și amabil . Micul dejun este unul bogat in varietate ,nu pot spune că a lipsit nimic .”

Cele mai bune 15 hoteluri din Can Pastilla