3. Katalonia – opinie o hotelach
  4. Begur – opinie o hotelu
Hiszpania Begur Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Sa Riera Ocena: 8,5

„Wspaniały hotel, wspaniały personel. Przybyliśmy z mezem o 10 rano, poszliśmy sie zapytać czy istniałaby możliwość pozostawienia samochodu na parkingu hotelowym dostaliśmy odpowiedź że nie ma problemu możemy zostawić samochód . Przemila pani Rosa poinformowala nas że nasz pokój już jest gotowy i możemy już z niego korzystać. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy.”

• „Bardzo dobry hotel, smaczne śniadania, doskonała obsługa. Wszystko bardzo zadbane, zadaszony parking dla samochodu. Przepiękne otoczenie.”

• „Niesamowite miejsce godne najwyższych ocen. Piękna, nowoczesna willa, z basenem, widokiem na morze - 5 min spaceru do plaży. Dom jest wyposażony we wszystko o czym tylko możesz marzyc. W kuchni, na basenie, w sypialniach - jest wszystko! Pokoje są niezależne, każdy z osobna łazienka. Wspanialy pobyt! Obsluga biura bardzo miła”

• Noor apartamento Ocena: 9,4

„Czystość, położenie w centrum miasta, parking podziemny oraz kontakt z właścicielem.”

• „Dobre miejsce na wędrówki. Na miejscu jest wszystko czego potrzeba.”

• „Miejsce”

„Basen.”

• begurhome Ocena: 7,1

„Cena, bezproblemowa zameldowanie, kontakt z obsługą, bliski samochodem do fajnych małych plaż, wyposażona kuchnia.”

• „Bardzo miła obsługa, pierwszego dnia otrzymaliśmy mapę z najlepszymi atrakcjami w okolicy do zwiedzenia, przepiękne widoki na morze z tarasu, Polecamy”

• Hotel Sa Riera Ocena: 8,5

„uroczy hotel, blisko plaży, widok z balkonu- marzenie..polecamy”

30 najlepszych hoteli w mieście Begur