2. Estonia – opinie o hotelach
  3. Pärnumaa – opinie o hotelach
  4. Parnawa – opinie o hotelu
Estonia Parnawa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotell Tammsaare Ocena: 8,1

„Było mało gości, więc dużo miejsca, blisko morza, parking dookoła hotelu, nieogrodzony, śniadania ok, były tylko dwie osoby, ale niczego nie brakowało.”

• Rannahotell Ocena: 8,7

„Cudownie jest się obudzić i za oknem widzieć piękną plażę i morze.”

• Hotell Tammsaare Ocena: 8,1

„Breakfast ok, ale bez szału. Dobra obsługa nie narzuca się klientowi.”

• Hotell Tammsaare Ocena: 8,1

„Hotel usytuowany blisko miasteczka oraz dzikich plaż, możliwość przyjazdu z psem za opłatą, europejskie smaczne śniadanie, czysty pokój z prywatną łazienką.”

• „Parking znajduje się przy samym hotelu. Basen jest fajną atrakcją dla podróżujących z dziećmi. Spacerem można udać się nad morze gdzie możemy odpocząć na ogromnej plaży. Wszędzie przy plaży parkingi są płatne i w sezonie bardzo drogie. Na pierwszy rzut oka miasto wydaje się bardzo kameralne, w którym znajduje się morze i mała starówka. Kiedy odjedziemy kawałek dalej okazuje się że to całkiem duże, nowoczesne miasto.”

• Hotel Villa Wesset Ocena: 8,4

„1. Śniadania są największym atutem tego hotelu i w sumie jedynym co ratowało ten pobyt. 2. W naszym pokoju znajdowała się duża wanna 3. Obsługa hotelu bardzo miła, dostaliśmy czajnik gdy o niego poprosiliśmy. Dodatkowo można parkować przy hotelu, choć niestety miejsc dla wszystkich gosci jest za mało.”

• Carolina Hotel Ocena: 8,2

„Parking pod hotelem, Bardzo dobra lokalizacja, śniadania ok”

• Hestia Hotel Strand Ocena: 8,2

„Piękny duży hotel, kompleks spa, pyszne śniadanie, bardzo szeroki asortyment nawet lody😀 Dużo atrakcji dla dzieci do zabawy”

20 najlepszych hoteli w mieście Parnawa