2. Comentarii despre hoteluri în Danemarca

Zona, camera spațioasă

• Comentariu trimis pe 10 aprilie 2024

City break exceptional!
    • Pat în dormitor comun de femei cu 4 paturi

Nu exista ceva ce nu mi-a placut.

Totul este foarte organizat si bine gandit in aceasta locatie. Am avut o sedere de exceptie.

• Comentariu trimis pe 8 aprilie 2024

Perfect!
    • Cameră dublă

Locație excelentă,relativ aproape de obiectivele turistice și mijloacele de transport ,posibilitatea de activități în hostel.Personalul tânăr și de ajutor.

• Comentariu trimis pe 25 februarie 2024

Nu regret alegerea facuta
    • Cameră privată cu 4 paturi şi baie privată

Camera de 4 persoane foarte mica.

Pozitionata foarte bine, statia de tren la aproximativ 500 m, statia de autobuz fix in fata locatiei

• Comentariu trimis pe 25 februarie 2024

• Cameră dublă

Pernele sunt foarte inconfortabile iar micul dejun nu este prea variat sau waw.

Cazarea a fost foarte potrivita pentru un city break in Copenhaga. Am rezervat o cameră de 2 persoane pentru mine și fiica mea. Deși camera a fost chiar micuța, a avut tot ce trebuia pentru un sejur încântător. Hostelul este foarte bine poziționat, lângă parcul Tivoli, aproape de gara și cu stații de autobuz către diferite destinații chiar cum ieși din hostel sau traversezi strada. Totul este foarte bine organizat: îți faci singur check in/ check out, pentru mic dejun plătești atunci când dorești să mergi, fara să anunți înainte sau sa te înscrii, poți depozita bagajul in lockers (a fost foarte util pentru noi), poți petrece timp la barurile din holul hotelului (bere și cafea buna) sau sa te bucuri de celelalte posibilități de divertisment și socializare.

• Comentariu trimis pe 14 februarie 2024

• Cameră dublă

Locație excelentă, posibilitate de activități cum nu am mai văzut în altă parte: minigolf, fotbal, mini hochei

• Comentariu trimis pe 12 februarie 2024

Totul

• Comentariu trimis pe 12 februarie 2024

Perfect!
    • Călător singur
    • Pat în dormitor comun mixt cu 4 paturi

Apropierea de obiectivele turistice si mijloacele de transport. Personalul tanar si de ajutor, faptul ca puteai sa ai activitatii in hostel.

• Comentariu trimis pe 27 ianuarie 2024

• Cameră twin

locatia, atmosfera, condițiile de cazare

• Comentariu trimis pe 22 ianuarie 2024

Excelent
    • Cameră dublă

Ne-a placut totul: camera, curatenia, personalul, linistea. In camera a fost cald (temperatura o poti seta singur, dupa preferinte). Lobby-ul hotelului este enorm, dotat cu sala de fitness, cinema, mini teren de fotball, mese de foosball, biliard, boardgame, table, carti. Un bar spatios unde te poti relaxa si o sala de jocuri. In fiecare seara exista activitati interactive, noi am prins seara de quiz-uri cu premii de la bar. Exista bucatarie ce ofera mic dejun si cina contracost, preturile sunt foarte ok. Am inteles ca mai exista o alta bucatarie in regim de self service la etaj, care e cu plata, dar nu am incercat-o. Pe cat de interactiv a fost totul, pe atat de linistit si civilizat este. Statia autobuzului care te duce si te aduce de la aeroport se afla in fata hotelului. Check-in-ul se face la ora 15:00, nici un minut mai devreme.

• Comentariu trimis pe 18 ianuarie 2024

Perfect pentru o mică escapadă
    • Cameră privată cu 4 paturi şi baie privată

Paturile nu au fost prea confortabile. Ventilatorul din baie nu era prea eficient.

Hotelul este amplasat într-o zonă avantajoasă - fiind relativ aproape de atracţiile turistice. Atmosfera primitoare şi personalul foarte amabil.

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 8 ianuarie 2024

• Cameră dublă

Curatenie, intr-o camera asa de mica era praf si miros neplacut

Zonele comune sunt excelente, personalul amabil

• Comentariu trimis pe 3 ianuarie 2024

• Cameră privată cu 4 paturi şi baie privată

Aproape de gara centrala, de mijloacele de transport în comun. Liniște, organizați

• Comentariu trimis pe 30 noiembrie 2023

Vacanta excelenta
    • Cameră privată cu 4 paturi şi baie privată

Erau persoane care nu plăteau bucătăria și totuși reușeau sa intre. SI furau produsele celorlalți. Și eu am rămas fără ceva produse. Ar trebui regândita întrarea în bucătărie.

Distanta fata de obiective. Este foarte aproape de tot! Locația este minunata!

• Comentariu trimis pe 20 noiembrie 2023

• Călător singur

Curățenia

Personalul prietenos, organizarea evenimentelor seara

• Comentariu trimis pe 9 noiembrie 2023

Ok

Zgomot mare noaptea

A fost ok

• Comentariu trimis pe 6 noiembrie 2023

• Cameră privată cu 4 paturi şi baie privată

Un hotel foarte practic. Camera mica, dar bine compartimentată. Paturile confortabile, apa fierbinte, pereții bine izolati fonic. Bucătăria la ultimul etaj accesibila pt. doar 20 kr. Atmosfera plăcută în hotel, multi tineri, unii prea petrecăreți. Amplasarea hotelului foarte buna. Raport foarte bun calitate/preț .

• Comentariu trimis pe 4 noiembrie 2023

Nota 10!
    • Cameră privată cu 4 paturi şi baie privată

Hotelul ne a incantat peste măsură! Oameni tineri și calzi. Ne am simțit relaxați și bine primiți!

• Comentariu trimis pe 2 noiembrie 2023

All in all, a very good choice considering the price-quality ratio.
    • Cameră privată cu 4 paturi şi baie privată

Nu mi-a plăcut că a trebuit să plătesc în plus (nu mult, e adevărat) ca să pot folosi bucătăria. În bucătărie n-ar strica un congelator și mai multe prăjitoare de pâine, eventual 2 cuptoare cu microunde (acestea fiind cele mai folosite). Camera e relativ mică. Ceea ce pentru noi 4, fiind veniți înmpreună, n-a fost o problemă, dar s-ar putea să fie pentru clienți cazați împreună, deși sunt străini între ei. I didn't like that I had to pay extra (not much, it's true) to use the kitchen. In the kitchen, a freezer and several toasters, possibly 2 microwave ovens (these being the most used) would not hurt. The room is relatively small. Which for the 4 of us, having come together, was not a problem, but it might be for customers staying together, even though they are strangers to each other.

Camerele bine întreținute și curate, mobilier nou. Mi-a plăcut că ni s-au schimbat așternuturile și prosoapele după 2 zile. Bucătărie mare și utilată satisfăcător. Atmosferă foarte plăcută, mai ales pentru cei tineri. Foarte aproape de gara centrală și relativ aproape de centru. Stafful foarte amabil și întregul hostel a părut organizat și coordonat cu mult profesionalism Well maintained and clean rooms, new furniture. I liked that our sheets and towels were changed after 2 days. Large and well-equipped kitchen. Very pleasant atmosphere, especially for young people. Very close to the central station and relatively close to the center. Very friendly staff and the whole hostel seemed very professionally organized and coordinated

• Comentariu trimis pe 31 octombrie 2023

Excelent!
    • Cameră privată cu 4 paturi şi baie privată

Nu au existat ceva care sa nu mi placa!

Amplasarea, curatenia, facilitățile, totul la superlativ! Voi reveni cu mare placere aici!

• Comentariu trimis pe 27 octombrie 2023

• Cameră privată cu 4 paturi şi baie privată

Am fost un grup de 4 prieteni si ne am simtit minunat la Next House datorita atmosferei pe care ti o lasa inca de la intrare. Camera este potrivita pentru un grup de prieteni, avand paturile destul de private, ai loc de depozitare si spatiu suficient. Nota 10 este pentru tot ansamblul de la receptie unde ai loc de relax, de joaca, bar, spectacole, un vibe timeresc si vesel.

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 26 octombrie 2023

• Cameră dublă

Ni s-a dat o altă cameră față de cea care apărea în rezervare, una mult mai mică față de ceea ce rezervasem noi.

Locația aproape de gara centrală și de centrul orașului. Personalul foarte drăguț și amabil. Curățenie și foarte multe activități pe care le puteai face la ei ( jocuri de societate, seara de club, fitness, yoga ).

• Comentariu trimis pe 23 octombrie 2023

Recomand
    • Cameră privată cu 6 paturi și baie privată

Aș fi fost bine să aibă perdele la cușete.

Locația, posibilitățile de petrecere a timpului în incintă.

• Comentariu trimis pe 16 octombrie 2023

O locație centrală, cu spații comune plăcute, și un raport calitate preț corect.
    • Cameră dublă

Varietatea limitată a micului dejun

Varietatea activităților pe care le poți avea în spațiile comune

Sejur în septembrie 2023