2. Dánsko hodnocení hotelů
  3. Syddanmark hodnocení hotelů
  4. Ribe hodnocení hotelů
Dánsko Ribe Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Bjerrumgaard Průměrné hodnocení: 8,7

„Hotel ubytovává s koly. Velké prosklené dveře do zahrady. Hotel stojí samostatně na kraji města do kterého lze pohodlně dojít. K dispozici je společná kuchyňka a samoobslužná možnost nákupu nápojů z ledničky.“

• „Ubytování kousek od centra městečka Ribe. Měli jsme pronajatou celou chatu se 3 pokoji ,takže klid a soukromí. Ubytování bylo čisté a prostorné . Milá paní na recepci , která nám předávala klíče. U chaty parkování zdarma i malá terasa s grilem a možnost rybaření přímo v campu . Moc hezké okolí. My byli pouze 1 noc , ale nemůžeme vůbec nic vytknout .“

• Familiehuis Boysen Appartementen Průměrné hodnocení: 9,2

„Velmi speciální místo. Klidný venkov, skvělé vyžití pro děti - včetně kontaktu se zvířaty. Rodina Boysen jsou velmi milí a pohostinní majitelé. Ubytování je velmi dobře vybavené, včetně kuchyně. Skvělý bonus je polohovatelná postel.“

• Familiehuis Boysen Appartementen Průměrné hodnocení: 9,2

„Úžasné ubytování na krásné farmě plné zvířat s obrovskou zahradou plnou herních prvků pro děti. Majitelé byli velmi vstřícní a dobrosrdeční. Budeme-li opět cestovat do Dánska, tak se určitě ubytujeme zase zde. Předčilo naše očekávání.“

• Familiehuis Boysen Shelters Průměrné hodnocení: 9,2

„Hezké prostředí, příjemní majitelé a výborná snídaně.“

• Selvbetjent lejlighed i centrum ved åen Průměrné hodnocení: 8,5

„Ubytování je kousek pěšky od centra Ribe v zástavbě rodinných domů.“

• Den Gamle Købmandsgaard Bed & Breakfast Průměrné hodnocení: 8,9

„Příjemný a ochotný hostitel, poradil, uměl i anglicky“

• Ribe centrum i fredet hus Průměrné hodnocení: 8,6

„V centru města, výborné umístění.“

• HosHelle Průměrné hodnocení: 9

„Skvělá a klidná lokalita. Milá hostitelka. Vybavená kuchyňka. Pěkná koupelna s dostatkem ručníků.“

• Hotel Ribe Průměrné hodnocení: 7,2

„Krásný hotel s restaurací. Krásné okolí a umístění v centru. Parkování 200 m od hotelu zdarma. Dog-friendly.“

20 nejlepších hotelů v destinaci Ribe