2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Бранденбург: відгуки про готелі
  4. Берлін: відгуки про готелі
  5. Відгуки про MEININGER Hotel Berlin Tiergarten

Відгуки про MEININGER Hotel Berlin Tiergarten Цей рейтинг показує, наскільки дане помешкання відповідає стандартам готельної галузі за цінами, зручностями і послугами. Категорія присвоєна самим готельним об'єктом. Цей рейтинг допоможе вам при виборі помешкання!

25 Turmstraße, Мітте, 10559 Берлін, Німеччина

8,3

8,7

• Відгук від 25 грудня 2023

• Номер з 6 ліжками.

Питання до опису в Booking, виявилось , що парковка платна і сніданок за додаткову плату. Це варто було б зазначити в описі.

В цілому все добре.

• Відгук від 22 жовтня 2023

• Номер з 4 односпальними ліжками

Гарне помешкання поруч парковка супермаркет до центру 3 км. Приємний персонал.

• Відгук від 13 жовтня 2023

• Тримісний номер

Зручне розташування,привітний персонал,швидке оформлення,чистий номер

• Відгук від 7 жовтня 2023

Смарт-готель зі зручним розташуванням
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Треба поприбирати місцями: наприклад двері усі у відбитках пальців. Було спекотно, а кондиціонер не працював належним чином, відкривали вікна - та на вулиці шумно.

Гарне розташування, вічливий персонал, зручні ліжка

• Відгук від 3 липня 2023

наша сім’я задоволена перебуванням в цьому готелі.
    • Тримісний номер

Це був мій перший готель де не було табличок, що можна вішати на двері, типу «приберіть» чи «не турбуйте». В один день прибиральник/ця навіть не постукали у двері, а просто зайшли в номер коли ми там були.

Приємний інтер’єр, сподобалась окрема кімната для багажу, який безпечно можна залишити після check out-у, сніданок досить добрий якщо порівнювати з ціною, є різні види ковбас і сирів, можливість зробити тост, розташування готелю також прекрасне є і автобусні зупинки поруч і метро.

• Відгук від 30 травня 2023

Добре
    • Тримісний номер

Металічні меблі об які розбив собі губу син. Так само металічні тренчі для одягу біля вузького проходу біля ліжка, що кожен раз їх проходячи, обов'язково затронеш і вони будуть голосно калатати. Холодна підлога.

Чистота,

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 23 квітня 2023

Готель гарний, стильний, переважно для молоді, коли в номері лише спати,.
    • Номер з 4 односпальними ліжками

В номері було б добре поставити хоча б стакани. Штори були класні, Блек аут, але з плямами. Номер малесенький, якщо лише ніч переночувати добре, ціна на вихідні зависока. Щоб доїхати до центру, потрібно робити декілька пересадок в метро, але цене велика проблема, все досить швидко, на метро до всього +- 30-40 хв.

Номери чисті, стильні, але ну дуже маленькі, в нас був на чотирьох, місця поза ліжком, майже немає. Ванна теж чиста, стильна, але малесенька. Якщо цілий день гуляти і лише прийти спати то норм, якщо з дітьми, то трохи проблемно буде. Є загальна кухня, дуже зручна, чиста, є все необхідне для приготування їжі. Людей було дуже багато, є лобі зал , багато місця, сніданки не брали, краще приготувати самому, тим більш все для цього є.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 12 грудня 2022

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Це більше схоже все ж таки на крутий хостел :) Дуже крутий персонал. Все чисто і мінімалістично. Сніданок невибагливий, але для 1-го або 2-х ранків - те що треба.

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 19 жовтня 2022

Хороший готель типу bed&breakfast
    • Тримісний номер

Сніданок дуже простий, гарячих страв немає взагалі, лише нарізки-овочі-хліб. Але сито поснідати все одно можна)

Прекрасний готель типу bed&breakfast: номер малесенький, особливо ванна, але для однієї-кількох ночей досить добре.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 6 жовтня 2022

Готель розташований у чудовому місці, близько від центру. Персонал привітний, відгукується прохання.
    • Тримісний номер

Чистота у помешканні. Кімнати місцями потребують ремонту,особливо засмутила цвіль у душовій кімнаті і брудні занавіски. Але загалом перебування було комфортним. Привітність персоналу усуває всі недоліки.

Чудовий персонал. Дуже привітний,уважний і ввічливий!

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 30 травня 2022

• Номер з 4 односпальними ліжками

Зручне розташування біля тц, зупинка автобусу, метро. Номер невеличкий, але як для ночівлі- ок. Смачний сніданок, і для дітей і для дорослих. Дуже привітливиий персонал, це найбільший плюс готелю.

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 16 січня 2022

• Тримісний номер

Пил по кутках у номері. Завантаження ліфтів з 10 до 11 години, не могли нормально спуститися вниз, довго чекали.

Відмінне розташування отелю для любителів шопінгу - всі магазини поруч. Привітний персонал. Зручний номер.

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 21 листопада 2021

• Тримісний номер

тісновато якщо подорожувати з дитиною. двічі обіцяли надати дитяче ліжечко і забули про це

чудове розташування, приємна ціна і наявність сніданку дуже радує.

Дата проживання: Листопад 2021

• Відгук від 24 серпня 2021

тверда "10" з "12"
    • Тримісний номер

На сніданок прийшли о 8-ій годині - їжі було не дуже багато...ну і вибір теж був невеликий. Хоча для готелів з великою кількістю номерів це звичайна практика.

Готель супер. Співвідношення ціна/якість дуже високе. Подорожували з дітьми. Розташування хороше - близько Кауфланд і торговий центр. Місце тихе. Вдалося відпочити після подорожі.

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 29 квітня 2024

• Номер з 4 односпальними ліжками

Кімнатка невелика, але все чистенько і комфортно

• Відгук від 15 січня 2024

Чисто, охайно

• Відгук від 6 листопада 2023

Щиро дякую, отримала задоволення.
    • Тримісний номер

Вважаю, що є услуга коли можно висилитися після 11-00, добре було включити до послуг раннє заселення. Є де залишити валізи і безкоштовно, це супер дуже виручили. Але якщо в дорозі більше 24 години то якщо є така можливість можна заплатити і всилитися раніше трохи хоч перепочити з дороги, хоча б годинку

Все сподобалось. Все охайно, номер, кухня, сам отель. Привітний персонал. Дуже зручне положення отеля.

• Відгук від 6 серпня 2023

• Тримісний номер

Номер виходив вікнами на проїжджу частину. Хоча й звукоізоляція непогана, мені було трохи шумно і заважало спати, але це індивідуально, можливо, іншим людям і не заважатиме. Фен у ванній кімнаті брудний, липкий, довго сушить волосся, скористалася своїм власним.

Зупинялася з дітьми у цьому сучасному готелі-хостелі. Тут багато молоді, студентів, сімей з дітьми, жвава атмосфера, є зона для ігор. Готель розташований поблизу зупинок громадського транспорту, поруч є сквер з чудовим дитячим майданчиком. Дуже зручно, що в цій же будівлі є торговий центр з супермаркетом, де можна придбати все необхідне. Є повністю укомплектована спільна кухня, де можна розігріти або приготувати їжу, камера для зберігання багажу до заселення або після виселення. Дуже привітний персонал, готовий допомогти у вирішенні будь-якого питання. Чудові сніданки з величезним вибором страв, які постійно поповнюються, кожного ранку подають свіжоспечену випічку. В номері чисто, білосніжні рушники і постіль.

• Відгук від 3 серпня 2023

Супер.
    • Номер з 4 односпальними ліжками

Маленька кухня на багато людей.

Розташування, комфортні номери, приємна ціна.

• Відгук від 20 червня 2023

5,0
    Не відповідає рейтингу!
    • Номер з 4 односпальними ліжками

Дуже маленькі кімнати, без звичних предметів і аксесуарів для готелю не було води для пиття, туалетних приналежностей, холодильник, сейф, тапочки, халати.

• Відгук від 15 травня 2023

Супер. Дякуємо)

Відсутність холодильнику в номері

Чисто , привітний персонал , гарна локація

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 1 січня 2023

• Тримісний номер

Відмінне розташування, привітний персонал.

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 20 червня 2022

Прекрасне співвідношення ціни-якості
    • Номер з 6 ліжками.

Цілодобова стійка реєстрації, підземний паркінг, чисто, зручно, тихо.

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 16 травня 2022

Чудовий стильний готель типу b&b!
    • Тримісний номер

Крихітна кімната та ванна, не для всіх таке підходить) Не надто різноманітний сніданок.

Неймовірно хороший готель за незначну ціну. Готель знаходиться в торговому центрі. Хто на автомобілі - машину можна запаркувати на підземному паркінгу торгового центра за плату: плата за добу знімається з 00:00, тому навіть якщо ви залишаєтесь на одну ніч -- парковка буде як за дві доби (або одна доба + погодинно). Дизайн готелю дуже класний, особливо хол та їдальня. В холі є крутюща бібліотека, дуже цікаво було порозглядати старі німецькі книги :) Кімната комфортна, гарний вид з вікна на парк, хоча маловата, звісно. Тісненько. Особливо в ванній кімнаті - двоє не розминеться) Разом з тим - цей готель чудовий для ночівлі на одну ніч або якщо ви плануєте мінімум часу проводити в номері. Сніданок не надто різноманітний, але всього достатньо) Враження про готель найкращі, якщо буду ще в Берліні ймовірно буду знову зупинятись тут)

Дата проживання: Травень 2022