2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Badenia-Wirtembergia – opinie o hotelach
  4. Schönwald – opinie o hotelu
Niemcy Schönwald Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Mieszkanie było bardzo czyste, duży taras, gustowne meble. Sauna i basen ok.”

• „Bardzo przyjemne i spokojne miejsce. Dostęp do basenu i sauny, komfortowy, stylowy apartament, niczego nie brakowało w kuchni, było nawet więcej niż oczekiwaliśmy. Podziemny garaż i własny balkon. Bardzo polecam :)”

• „Bardzo dobre położenie hotelu, umożliwiające zwiedzanie okolicy. Wspaniali właściciele, bardzo pomocni i życzliwi. Pokój czysty z widokiem na zieleń i las, śniadanie bardzo obfite i urozmaicone. Wszystko było ok. Polecam osobom, chcącym zwiedzać Schwarzwald i okolice. Dużo wygodnych i dobrze utrzymanych szlaków turystycznych. Szczególne pozdrowienia dla przemiłych właścicieli i podziękowanie za pobyt.”

• „+ Cena + Lokalizacja + Taras/ wyjście na ogród + Duży pokój i łóżka + Miła i pomocna właścicielka, poleciła co warto zobaczyć w okolicy + Duży plac zabaw przed blokiem”

• „wszystko fajnie!”

• daheim im hirschen Ocena: 9,5

„Cześć, doskonale wyposażony apartamen, dużo miejsca 🙂 Na pewno tu wrócę ✌️😉”

• Appartment Leo Ocena: 8,7

„dobra lokalizacja , super spokój , wygodne łóżko idealne miejsce na prawdziwy wypoczynek i dobra baza do pobliskich atrakcji, niebywale sympatyczna i pomocna pani gospodarz dostaliśmy darmowe bilety na komunikacje i opowiedziała nam gdzie i co warto zobaczyć zwiedzić przemiła osoba , serdecznie pozdrawiamy i dziekujemy za pobyt..Polecam”

• Hotel an der Sonne Ocena: 7,9

„Hotel przy lesie,bardzo cicho.,Hotel ma restaurację, jedzenie przepyszne.Za 18 e zaproponowano nam przystawkę,danie główne i deser.(przepyszne). Śniadanie smaczne, duzy wybór.Wanna trochę mała ,łóżko bardzo wygodne.Na pewno wrócimy”

• Hotel an der Sonne Ocena: 7,9

„Super wygodny apartament. Piękne widoki .3 minuty autem do wodospadu w Tribergu.”

30 najlepszych hoteli w mieście Schönwald