2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Баварія: відгуки про готелі
  4. Нюрнберг: відгуки про готелі
Німеччина Нюрнберг Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Scandic Nürnberg Central Оцінка за відгуками: 8,7

“Дуже гарні й затишні номери. Кімнати не великі, але дуже гарні та чисті. Ввічливий персонал , нас спитали про самопочуття, і чи сильно ми втомилися від подорожі. Запропонували басейн та сауну. Дуже сподобався сніданок. Різноманітність овочей та фруктів, можливість зробити собі яблуневий фреш. Вишнею на торті було шампанське, яке також входило у сніданок. Я зустрічала свій день народження , і було приємно після сніданку випити бокал смачного просеко.“

• Leonardo Royal Hotel Nürnberg Оцінка за відгуками: 8,7

“Розташування, привітний персонал.“

• a&o Nürnberg Hauptbahnhof Оцінка за відгуками: 6,9

“Сподобалось розташування, поряд автовокзал, жд вокзал. Привітний персонал, смачний сніданок. Готель розташований по головній дорозі, тому легко знайти. Чисто, прибрано, постіль нова, меблі сучасні.“

• Adina Apartment Hotel Nuremberg Оцінка за відгуками: 8,7

“Сніданок був приємний. Дивує відношення німців - гостей до потреб інших гостей. Спостерігали ситуацію, коли зайшли люди з двома маленькими дітьми і не було вільних зручних столиків сісти. А за столиком , який би підійшов цій сім’ї сиділа компанія , вже поїли і просто розмовляли, сміялися. Їм було абсолютно все рівно на те, що люди чекають, коли вони набалакаються. Але то різниця в менталітеті 🙂“

• Hotel Central City Hbf Nürnberg Оцінка за відгуками: 8

“Хороше співвідношення ціни та якості. Хороший сніданок. В номері все є що потрібно і нічого зайвого.“