2. Németország hotelértékelések
  3. Észak-Rajna-Vesztfália hotelértékelések
  4. Münster hotelértékelések
Németország Münster Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• H.ostel Münster Értékelési pontszám: 8,4

„Tökéletes elhelyezkedés, modern dizájn, csodaszép fürdőszoba, tisztaság, kedves személyzet! Nagyon tetszett, meg voltunk elégedve, bármikor visszajönnénk. Csak ajánlani tudom!”

• Hotel Europa Értékelési pontszám: 7,5

„Kedves személyzet, kényelmes ágy, nagyon jó reggeli”

• Hotel Windthorst Értékelési pontszám: 7,3

„Reggeli árához képest drága”

• prizeotel Münster-City Értékelési pontszám: 8,1

„Nagyon szép, stílusos, mint a képeken. Kényelmes ágy, szép bútorok. Kaptunk ingyen kávét reggeli nélkül is, közvetlenül a pályaudvar épületében van. Padlófűtés volt a fürdőszobában. Még a folyosón is folyamatosan jó parfüm illat volt!:)”

• prizeotel Münster-City Értékelési pontszám: 8,1

„Nagyon modern, új, fiatalos, vidám.”

• „A reggeli finom volt, a személyzet általánosságban kedves volt, jó elhelyezkedés.”

• Stadthotel Münster Értékelési pontszám: 8,4

„Amikor beléptem a szállodába, meglepett a letisztult szépség, a berendezés, a szinek, azösszhang. Egy nagyon szép és kényelmes szállodai szobát kaptunk. Minden az utolsó darabig, dologig tetszett. A reggeli fantasztikus változatos volt, rengeteg választék, a legkényesebb igénynek is megfelel szerintem. Gyönyörű berendezés, nem túlzott dekoráció, tisztaság volt az egész épületben. A szálloda elhelyezkedése is nagyon jó, gyalog sétával minden fontos dolog megközelithető a városban. Csak ajánlani tudom mindenkinek ! Fantasztikus volt ott lenni !”

• Park-Lodge Am Rohrbusch Értékelési pontszám: 8,2

„Sajnos nem volt személyzet. Az ajtó nyitó automatika negyedik próbálkozásra engedett be.”

• Hotel International am Theater Értékelési pontszám: 7,9

„Kényelmes szoba, gazdag reggeli, jó elhelyezkedés”

• Villa Medici Értékelési pontszám: 8,5

„Nagyon kedves segítőkész személyzet! Mindenkinek szívből ajánlom.”

Münster 30 legjobb szállodája

104 351 Booking.comos hotelértékelés alapján