2. Německo hodnocení hotelů
  3. Bádensko-Württembersko hodnocení hotelů
  4. Mannheim hodnocení hotelů
Německo Mannheim Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Darstein Průměrné hodnocení: 8,2

„Klidná lokalita uprostřed přírody, vše na vysoké úrovni, čisté a finančně velmi výhodné. Velmi dobrá a bohatá snídaně. Ochotný personál.“

• „Umístění hotelu je v klidné a hezké čtvrti na předměstí, zároveň je zde velmi dobrá dostupnost do centra místní MHD. Pokoje byly komfortní a stran čistoty perfektní. Jsou vybavené klimatizací, která je tichá a účinná, takže v noci zbytečně nebudí ani osoby s lehčím spánkem. Co bych ještě vypíchl byly zatemňovací závěsy a elektrické venkovní žaluzie. Ty především ocenila moje přítelkyně, která je na světlo velmi citlivá :) Pobyt jsme měli bez snídaně, ale i tak byl na pokoji kávovar, takže o ranní kávu není nouze. V případě potřeby hotel disponoval i příjemnou restaurací. Potěší i rodinky s dětmi, které mají ubytování do určité věku zdarma. Celkově jsme byli z pobytu nadšení a pokud bude příležitost rádi se i vrátíme.“

• Best Western Plaza Hotel Mannheim Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně vynikající. Možnost posezení v lobby baru.“

• NH Mannheim Průměrné hodnocení: 8,6

„Perfektní ubytování v dobrém místě. Skvělé a moderně zařízené pokoje, fajn sociální zázemí, velmi klidné ubytování. Neměli jsme jediný problém, rychlý check-in i check-out. Čisté, hezké, bez chyby.“

• Hilton Garden Inn Mannheim Průměrné hodnocení: 8,8

„Hotel je výborně vybaven, personál ochotný a vstřícný a snídaně dokonalá=velký výběr jídla. Každý, kdo zná Hilton ví a ani v Mannheimu nebude zklamán. Bonusem je placené parkování v garážích hotelu.“

• Best Western Plaza Hotel Mannheim Průměrné hodnocení: 8

„Dostatečné vybavení, kousek do kanceláře, ale i do centra. Pohodlné parkování. Velmi dobrá snídaně.“

• Hotel am Exerzierplatz Průměrné hodnocení: 6,8

„Snídaně celkem uspokojující, v nabídce by ale neměl chybět čaj v odpovídající konvici.“

• Am Bismarck Průměrné hodnocení: 7,7

„Pohodlný pokoj, prostorný. Vše připraveno obratem, včetně dětské postýlky zdarma.“

• Wasserturm Hotel Mannheim Průměrné hodnocení: 5,8

„Snídaně byla prima, především výborná káva. Personál ochotně vyměnil ručníky, ustlal postele.“

25 nejlepších hotelů v destinaci Mannheim