2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Badenia-Wirtembergia – opinie o hotelach
  4. Leimen – opinie o hotelu
Niemcy Leimen Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Po przyjeździe na miejsce o godzinie 21:00 okazało się że masz apartament został wynajęty komuś innemu … w zamian za to właściciel umieścił nas w nieskończonym , brudnym apartamencie w trakcie remontu . Z uwagi na zaistniałą sytuację zaproponował zwrot połowy kosztów . Do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy ani wyjaśnienia .”

• Hotel Engelhorn Ocena: 8,8

„Obiekt idealnie położony do mojego celu podróży. Zgodnie z życzeniem otrzymałem pokój z balkonem z widokiem na miasto.”

• Hotel Engelhorn Ocena: 8,8

„Jesli lubisz kofort jedziesz z psem i masz samochód wypchany po brzegi i poruszasz sie autostrada A 5 to to jest perfekcjne miejsce. Pokój na parterze jesli masz psa miejsce parkingowe pod drzwiami do twojego pokoju oznaczone numerem twojego pokoju. Idealny duzy pokój z duzym łózkiem i przyjemną posciela dwoma oddzielnymi kołdrami i dwoma rodzajami poduszek. Bardzo duza łazienka z prysznicem bez kabiny dla osob niepelnosprawnych przystosowane. Na recepcji przemiła młoda kobieta. Uwzględniła moja prosbę i czajnik juz na nas czekał w pokoju. Przejdz przez droge i w prawo i jest sklep z Polska zywnoscią. Pokoj ma ogrzewanie i klimatyzacje. Na nas czekał ciepły pokój w ten zimny dzien. Dobry internet i oświetlenie, czysto. Dobrej jakosci kosmwryki w łazience. To miejsce zostanie na mojej liscie. Obiekt ma glówny budynek jak blok z balkonami i obok gdzie z psem mozna sie zatrzymac.”

5 najlepszych hoteli w mieście Leimen