2. Recenzije hotela u državi GER

• the niu Wave Ocena gostiju: 8,3

„Cist, nov smestaj”

• „Čistoća i lokacija”

• Hotel Maurer Ocena gostiju: 6,9

„Susretljivost osoblja i srdacan docek.zena na recepciji je bila sjajna.”

• „Љубазно особље, савршено чисто,удобност,близина железничке станице и одлична повезаност са осталим деловима града.Све препоруке.”

• Hotel Astoria Ocena gostiju: 7,7

„Osoblje je bilo ljubazno i predusretljivo. Iako smo stigli pre 11 časova ipak su nas pustili u sobu iako je naznačeno tek od 15h što je bilo odlično jer je let za Karlsruhe bio veoma rano tako da smo bili umorni. Kako smo stigli prepodne recepcija je bila otvorena, ali i ako stižete kasnije možete podići vaš ključ od sobe u sefu sa šifrom koji se nalazi ispred ulaza što je dobro. Soba i kupatilo su bili čisti i koliko smo mi primetili bili su čišćeni svaki dan kada bismo mi napustili sobu. Internet je bio odličan, tople vode je bilo dovoljno a čak su nas čekali slatkiši i čepići za uši kada smo prvi put ušli u sobu. Po ranijim postovima vidim da im je smetala buka tramvaja koji ima stanicu tačno ispred hotela, ali meni nije smetala pa nisam ni koristio čepiće za uši. Doručak je bio obilan i imali ste mogućnost da birate raznovrsna jela - topla i hladna, kao i napitke, voće, povrće, pecivo i slatkiše, fantazija!”

• Hotel Winterrot Ocena gostiju: 8,4

„Osoblje jako ljubazno, sve čisto uredno, udobno.. Dobra hrana, sve pohvale.”

25 najboljih hotela na destinaciji Karlsrue

na osnovu 78 615 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu