2. Comentarii despre hoteluri în Germania
  3. Comentarii despre hoteluri în Baden-Württemberg
  4. Comentarii despre hoteluri în Herbolzheim
Germania Herbolzheim Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Appartment Moltke Scor din comentarii: 9,2

„Un apartament cochet, discret, curat și bine dotat!!”

„locatia n- excelenta”

• Highway Hotel Scor din comentarii: 7,7

„Micul dejun a fost peste așteptări. Suntem super multumiți.”

• Highway Hotel Scor din comentarii: 7,7

„Mic dejun variat si bun, foarte aproape de autostrada. Loc de parcare mare, inclusiv pentru dube. Cazare la ora tarzie.”

• Parkside Boutique Appartements Scor din comentarii: 8,6

„Apartamentul este exact ca in poze micuț cochet noi am fost 2 adulti+1 copil. Este in centru oraselului. Ai langa magazine, restaurante un supermarket cam la 7 minute de mers pe jos si un altul dupa gara cam 10 minute de mers pe jos care este mai mare Rewe am vazut si o mica piata peste drum de apartament. Noi ne-am cazat pentru a vizita Europa Park unde puteai sa ajungi cu transportul in comun cam in 30 de minute cu autobuzul si cu trenul mare atentie la orele de mers. Am intalnit o gramada de romani inclusiv soferul autobuzului cu care am calatorit in cele 3 zile era roman. Oraselul este superb plin de verdeata si de flori. Recomand 100%”

• Ferienwohnung Holiday Home mit Netflix Scor din comentarii: 9,7

„Locatia este superba! Amplasata aproape de Europa Park. Liniște, curățenie!”

• Ferienwohnung Andreas Scor din comentarii: 9,2

„Un apartament perfect pentru orice familie,vom reveni cât mai curând posibil...”

• Parkside Boutique Appartements Scor din comentarii: 8,6

„Complex de apartamente intr-un oras la 15 minute de Europa Park si Rulantica. Intre orela 16 si 21 exista personal la receptie, in rest nu este nimeni cu care sa discuti in caz ca apar ceva probleme. Apartamentul este prevazut cu bucatarie dotata cu accesorii. Parcare privata la subsol cu un sistem automat de stocare a masinilor pe mai multe nivele..”

Cele mai bune 10 hoteluri din Herbolzheim