2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Badenia-Wirtembergia – opinie o hotelach
  4. Herbolzheim – opinie o hotelu
Niemcy Herbolzheim Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Weingut Ringwald Ocena: 9,3

„Obiekt to winnica na skraju miasteczka, cicho, przytulnie. W czasie pobytu widzieliśmy lisa, sarny z młodym, a zające musiałem przegonić z drogi, żeby przejechać. Przepiękna okolica do wędrówek, rowerów i zwiedzania, zarówno Alzacja jak i Badenia.”

• Highway Hotel Ocena: 7,7

„Śniadanko bardzo różnorodne i bardzo obfite. 5/5.”

• „Fantastyczne, przestronne mieszkanie dla większej grupy podróżujących. Wygodne, czyste, świetnie wyposażona kuchnia. Położone w centrum miasteczka, blisko restauracji, sklepów i w niedalekiej odległości od Europa Park. Daje poczucie przestrzeni i intymności.”

• Highway Hotel Ocena: 7,7

„Fachowa obsługa czystość ów samym centrum miasta z parkingiem na dlugie auto”

• Highway Hotel Ocena: 7,7

„Wszystko OK. Dobra lokalizacja i duży parking. Czyste pokoje, wygodne materace, smaczne śniadanie.”

• Highway Hotel Ocena: 7,7

„Doskonała lokalizacja zaraz przy zjezdzie z autostrady. Przemiła obsługa w hotelu (nasza rodaczka). Duży parking. Pokój czysty z wygodnymi łóżkami. Super śniadanie- Polecam”

• Highway Hotel Ocena: 7,7

„Ładny pokój. Czysto. Wszystko jest co potrzebne do noclegu na jedną noc.”

• Highway Hotel Ocena: 7,7

„Bardzo duży pokój jak dla jednej osoby”

• Highway Hotel Ocena: 7,7

„śniadanie ok, położenie blisko autostrady co było dla nas atutem. Wyposażenie trochę stare ( np. szafki) ale czysto i przyjemnie.”

• „Piękny, funkcjonalny apartament. Wszystko najwyższej jakości, polecam!”

10 najlepszych hoteli w mieście Herbolzheim