2. Německo hodnocení hotelů
Německo Hamburk Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Novum Hotel Kronprinz Hamburg Hauptbahnhof Průměrné hodnocení: 6,6

„standartní kvalita ,vše v pořádku“

• Mercure Hotel Hamburg City Průměrné hodnocení: 7,8

„Pokoj velmi tichý, z chodby nebylo nic slyšet. Pohodlné postele. Výborná snídaně. Parkování přímo před hotelem nebo v podzemní garáži (za poplatek).“

• Courtyard by Marriott Hamburg City Průměrné hodnocení: 8,3

„Hotel je moderně vybaven, postele jsou pohodlné a snídaně vynikající.“

• Baurs Park Průměrné hodnocení: 8,5

„Hotel v krásné lokalitě, nedaleko Labe a S-Bahnu. Pohodlné postele - široké s přiměřeně tvrdou matrací. Polštáře z peří.“

• Courtyard by Marriott Hamburg City Průměrné hodnocení: 8,3

„Hotel krasný pohodlný, personál ochotný.“

• Sleephotels Suite Garde Průměrné hodnocení: 7,6

„Líbila se nám poloha ubytování. Čistota, prostornost.“

• Hotel Hamburger Perle Průměrné hodnocení: 7,7

„Hotel pobliž St. Pauli, ale ne na hlavní třídě, takže tam byl klid. Cestovali jsme na muzikál Hamilton, divadlo bylo skutečně pár kroků od hotelu. Hotel čistý, personal přijemný, prostorná koupelna. Poměr cena - kvalita dobrá.“

• Le Méridien Hamburg Průměrné hodnocení: 8,1

„Hotel sám je na dobrém místě, měli jsme pokoj s výhledem na řeku, což bylo příjemné a výhled je opravdu hezký. Hotel byl čistý, postele pohodlné. V koupelně je kladeno více důrazu na design než na funkčnost, ale v zásadě je provozuschopná. Snídaně ok, spíše průměrná, ale určitě si vyberete. My v hotelu snídali jen jednou, v okolí hotelu je mnoho příjemných kaváren a restaurací. Služby, schopnosti a trénovanost personálu odpovídají hotelu nižší kategorie, než jakou hotel deklaruje.“

• prizeotel Hamburg-City Průměrné hodnocení: 7,8

„Snídaně chutná, ale za 18 eur to nebylo. Malé, ale hezké pokoje.“