2. Németország hotelértékelések
Németország Göppingen Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Holiday Inn Express - Göppingen, an IHG Hotel Értékelési pontszám: 8,6

„Früschtück”

• Hotel Hohenstaufen Értékelési pontszám: 8,3

„Tiszta, rendezett szállás saját parkolóval. A fürdőszobában nemcsak zuhanyozni lehet, hanem kád is van. Csendes, hangulatos hely.”

• Hotel Garni Elisabeth Értékelési pontszám: 8

„Nagyon szép,tiszta, rendezett volt. Mindenki kedves volt, jól éreztem magam 😊”

• „A szállásadó nagyon kedves volt. A késői érkezésemet rugalmasan kezelte, reggel kávéval kínált. A várthoz képest is pozitív élmény volt a kényelmes ágy, illetve, hogy a szobát teljesen be lehetett sötétíteni redőnyökkel. Ráadásul nekem kölönösen kedvező áron sikerült foglalnom, de ennek ellenére egy magas minőségű szolgáltatást kaptam.”

• Hotel Hohenstaufen Értékelési pontszám: 8,3

„Kiváló minőségű barátságos hotel, amely közel van a városközponthoz de mégis csendes. Az étterem választéka és a reggeli magas színvonalú.”

• Melvi Hotel Göppingen Értékelési pontszám: 7,5

„Tiszta volt és kényelmes, valamint jó árfekvésű”

• „Elég későn érkeztünk a szállásra, szerencsére ez nem okozott problémát. Simon nagyon kedves és segítőkész volt, aranyosan fogadott minket. A szoba modern, és jól felszerelt volt, volt kávé, tea, banán... Férfi és női tusfürdő is volt a szobában. Vízforraló és vasaló is található a szobában. Az ágy nagyon kényelmes és hatalmas volt, tele párnákkal, mögötte egy nagy hosszabbítóval, az okostévén rengeteg program található, a távirányító egyszerű, könnyű használni. A fürdő kicsi, de minden megtalálható benne, 2 db zuhanyfej van a zuhanyfülkében. Ilyen jó ár-érték arányú szállás nem nagyon van Németországban. Biztos hogy még megszállunk itt.”

• Melvi Hotel Göppingen Értékelési pontszám: 7,5

„Nagy ingyenes parkoló, modern belülről az épület. A szoba szép, tiszta, ágy kényelmes.”

• Melvi Hotel Göppingen Értékelési pontszám: 7,5

„A reggeli szokásos szállodai kínálat. Hiányoltam a tojást.”

Göppingen 10 legjobb szállodája

9 351 Booking.comos hotelértékelés alapján