2. DE - komentarji o hotelih
  3. Bavarska - komentarji o hotelih
  4. Augsburg - komentarji o hotelih
Nemčija Augsburg Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• QU Hotel Augsburg Ocena: 8,1

“Osebje je bilo zelo prijazno. Počutili smo se zelo prijetno in dobrodošlo.”

• “Zelo okusen in raznolik zajtrk.”

• QU Hotel Augsburg Ocena: 8,1

“Hotel je zelo urejen, osebje zelo prijazno. Soba za 4 osebe vrhunska, prostorna, z mini "kuhinjo", prostorno kopalnico, lastno teraso. Zajtrk zelo raznolik in odličen. Imaš tudi sobo za igro (biljard, masažni stol, ročni nogomet,..). Odličen hotel za prenočitev in pot dalje v Legoland.”

• “Funkcionalen, lepo urejen hotel za prenočit, pojest ukusen zajtrk in gremo naprej.”

• QU Hotel Augsburg Ocena: 8,1

“Okusen samopostrežni zajtrk. Lokacija je OK, čisto zraven je trgovina. Velika soba.”

• “Glede na to, da sem večer prej spal v hotelu iste verige, torej Leonardo v Nurnbergu, je ta, za skoraj enako ceno, vesoljno leto boljši, lepši, kar se storitev tiče, hrana in bar, pa tako sploh nima smisla primerjati. Zelo okusen zajtrk, osebje v baru prijazno in ustrežljivo, koktejli okusni, sobe čiste in postelje udobne. Če še lahko dodam, situacijo, ki smo jo imeli s povračilom denarja za napačno rezervacijo (en dan prej) so prav tako ugodno rešili.”

Najboljših 20 hotelov - Augsburg

na podlagi 89.292 komentarjev hotelov na Booking.com