2. Германия отзиви за хотели
  3. Бавария отзиви за хотели
  4. Аугсбург отзиви за хотели
Германия Аугсбург Проверени отзиви за хотели от реални гости

• B&B Hotel Augsburg-Nord Оценка от отзивите: 8.5

„Отлично местоположение за междинна спирка - в близост до магистралата, без да се налага да се влиза в града. Бързо настаняване, любезен персонал.Стаята беше чиста и топла, леглото е голямо. Банята беше достатъчно голяма и удобна.“

• „Местоположението е чудесно. Близо до центъра, ресторанти и пекарни. Обществения паркинг в Търговския център е на 7-8 мин пеш. Стаята, в която бяхме настанени бе голяма и светла. Домакините бяха оборудвали нея и кухненската част с всичко необходимо дори за по-дълъг престой.“

• Rugs Hotel Augsburg City Оценка от отзивите: 7.9

„Спокойно,удобно,приятен персонал и много близо до атракции,добри ресторанти и забележителности. Вкусна и обилна закуска. При следващото си пътуване до Аугсбург,отново бих отседнала в хотел Rugs!“

• Hotel Augsburger Hof Оценка от отзивите: 8.3

„Големи легла. Нормална стая .“

• Hotel Augsburger Hof Оценка от отзивите: 8.3

„Добър хотел. Чисти стаи ,баня и тоалетна. Асансьор за качване на хора с багажа. Много добра закуска,хубаво кафе. Усмихнат и вежлив персонал.“

• Il Gladiatore Оценка от отзивите: 8.1

„Прекрасен хотел ,хубав ресторант с вкусни ястия, много отзивчив персонал запознат с ястията и ни предложиха вино отговарящо за тях. Много чисти стай, закуска от всичко за всички.“

• „Чудесно местоположение, голямо студио със съвременно оборудване, балконче, избор на кафе и чай. Наличен е гараж, макар и малко отдалечен от сградата.“

• QU Hotel Augsburg Оценка от отзивите: 8.1

„Мило отношение, отзивчив персонал, приятни изненади при посрещането. Има всички нужни удобства, стаите са удобни, уютни, помислено е за всичко. Закуската е прекрасна! Определено препоръчвам и с удоволствие бихме се върнали! Жалко, че престоят ни беше толкова кратък.“

• Arthotel ANA Gold Оценка от отзивите: 7.3

„Много удобно и комуникативно място с възможност за паркиране точно пред хотела и то без допълнителни такси.“

20-те най-добри хотела в Аугсбург

на базата на 88 757 отзива за хотели на Booking.com