2. Чехія: відгуки про готелі

8,6

8,9

8,7

• Відгук від 21 березня 2024

Житло відповідає опису, до Старого міста пішки 30 хвилин, але можна сісти на трамвай, зупинка якого знаходиться поруч з

Все було добре!

• Відгук від 25 грудня 2023

Нам дістався номер в додатковій будівлі, і як на мене, на 4 зірки він не тягне. Найбільш неприємні враження від плісняв
    • Двомісний номер

1. Пліснява в душовій кабінці на швах і на вікні 2. Відсутність витяжки 3. Погана звукоізоляція 4. Стілець лише один для двомісного номера 5. WiFi ловив лише в основній будівлі. 6. Матраси на двомісному ліжку розсувалися. 7. Не зручне розташування розеток, та мала їх кількість. 8. Вид з вікна ( облізлі стіни )

Зручне розташування, смачні ( але одноманітні сніданки ). В номері було тепло, гаряча вода також була постійно. В цілому чисто, якщо не враховувати плісняву в деяких місцях.

• Відгук від 9 листопада 2023

• Двомісний номер

Дуже сподобався готель ☺️ Приїзжали з подругою на 3 дні в Прагу, розташування гарне, 30 хв до центра або можна викликати таксі. Номера чисті, персонал завжди допоможе і дуже привітний. Сніданки теж смачні. Тому дуже рекомендую готель !!!

• Відгук від 2 листопада 2023

Не розчарований
    • Двомісний номер

Готель складається з двох будинків і в другому будинку умови проживання дещо гірші (стан змішувачів не на висоті, чому лише одна розетка у номері?) але у цілому ми задоволенні.

Дуже сподобався сніданок - заслуговує на найвищу оцінку, привітний персонал, чудове розташування.Чудове співвідношення ціна-якість.

• Відгук від 25 жовтня 2023

Хороше місцерозташування, але є невеликі недоліки
    • Двомісний номер

Відношення персоналу: до дівчат на рецепції питань нема, але прибиральниці грубі. Не ідеальне прибирання в номері: добре прибрали тільки 1 раз за все перебування. Одноманітні сніданки, не великий вибір їжі

Місцерозташування: близько до залізничного вокзалу та зупинок транспорта; співвідношення ціни та якості; цікавий інтер‘єр в приміщенні, де проходять сніданки

• Відгук від 6 жовтня 2023

Все було чудово, дуже зручно з багажем. Thank you for hospitality🫶🏻
    • Двомісний номер

Видимих мінусів не було, пам‘ятаю тільки дивний запах під час першого входу у номер.

Персонал, неймовірні сніданки, розташування.

• Відгук від 2 вересня 2023

• Двомісний номер

Вікно виходило на проїзжу частину, було гучно.

Добре розташування, поряд зупинки міського транспорту. Добрі сніданки-шведський стіл.

• Відгук від 27 серпня 2023

• Двомісний номер

На жаль, немає кондиціонера в номері і приходиться відкривати вікно, з якого чути шум трамваїв всю ніч.

Хороший готель, розташований недалеко від центру міста, зручно добиратись як пішки так і на транспорті. Нас змогли поселити трішки раніше часу заїзду, номер був просторий та чистий. Смачні сніданки. Загалом хороші враження від готелю, рекомендую:)

• Відгук від 12 серпня 2023

Рекомендую на короткий термін перебування в місті

Не маю зауважень

Привітний і доброзичливий персонал, який відповідав на всі питання, підказав, як і на якому громадському транспорті дістатися у потрібний район міста. Ростислав та Еліна, дякуємо вам за це.

• Відгук від 10 серпня 2023

• Двомісний номер

чисто, затишно. номер мав гарний балкончик. привітний персонал, пояснили де купити квитки на трамвай, надали можливість залишити речі після виселення в призначеній для цього кімнаті. достатньо страв на сніданок хороший інтернет

• Відгук від 7 липня 2023

• Двомісний номер

Не було кондиціонера, вікна які виходять на центральну дорого через це багато шума.

Розташування, сніданок, ввічливий персонал.

• Відгук від 5 липня 2023

Вцілому все супер, співвідношення ціни -якості

Шум трамвая на вулиці

Близько до вокзалу і центру міста, смачні сніданок

• Відгук від 3 липня 2023

Все добре
    • Двомісний номер

Чистий комфортний номер все є

• Відгук від 3 липня 2023

Готель дуже гарний. До вокзалу йшли пішки всього 15 хвилин.
    • Двомісний номер

Для чотирехзіркового готелю не вистачало одноразових тапців та безкоштовної води. А для двомістного номера треба два стільця, а не як був у нас в номері тільки один.

Сніданок був дуже чудовим. Великий вибір свіжих овочів та фруктів. Випечка до сніданку неймовірна.

• Відгук від 17 червня 2023

Взагалі готелем задоволена, рекомендую.
    • Двомісний номер

Рушники не міняють кожного дня, а просто складають на місце, навіть якщо вони вологі або брудні. Не вистачає гачків у ванній кімнаті.

Готель не новий, але доглянутий. Ввічливий персонал, розмовляє російською мовою. По запиту дають праску. Сніданок одноманітний, але в який би час ви не прийшли - завжди є що поїсти і є вільні місця у ресторані. Черг не має. Гарне розташування готелю.

• Відгук від 26 березня 2023

Вартість і якість відповідні, досить затишний готель близько до головної станції і також не далеко від центру, зручне ро
    • Двомісний номер

Не сподобалось, що світло в коридорі і ванній спрацьовувала на датчик руху, відповідно коли ти більше 3-5 хвилин сидиш на туалеті чи в ванній світло вимикалось і ти опинялась в повній темноті. Також в нашій кімнаті були двері які з‘єднювали нашу кімнату з сусідньою, ці двері були в спальні і кожен звук і шорох сусідів було чутно, також в ночі було чути компанію хлопців в коридорі, але в принципі було досить тихо, шуму з вулиці не було чутно, але в кого чутливий сон буде не комфортно

Великі просторі кімнати, зручне ліжко, високі стелі, велика ванна в яку супер поміщається пара дорослих, приємна музика під час сніданку, смачна кава, досить великій вибір сніданку, гарний інтер‘єр

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 31 січня 2023

Сніданок був чудовим, але номер був із шаром пилу ,не було капців одноразових.Персонал дуже приємний.
    • Двомісний номер

Впринципі, добре розташування, але наступного разу, будемо роздивлятись трішки ближче до центра)

• Відгук від 16 січня 2023

• Двомісний номер

WI-FI - дуже слабкий сигнал.

Відношення персоналу було дуже приємним та щирим. Сніданки, хоч їх асортимент і не дуже різноманітий , прикрашалися атмосферним інтер'єром ресторанної зали. Кімната зручна та тепла.

• Відгук від 11 січня 2023

Гарний готель з достойним сніданком але поблизу шумної вулиці
    • Двомісний номер

Єдине, що не сподобалось, це те, що вікна кімнати виходять на шумну вулицю з великою кількістю трафіку, і з будівлі навпроти всю ніч прожектор світив у вікна кімнати, жалюзі відсутні, а штор недостатньо, щоб закрити все вікно. Тому для тих, хто чутливо спить, це може бути проблемою.

Вдале розташування, 10хв від головного вокзалу. Дуже смачні та різноманітні сніданки. Зал сніданків у фойє колишнього театру просто супер враження! Зручні ліжка та ванна кімната з душ- кабіною. Ввічливі адміністратори. Можливість залишити валізи до вечора після check-out.

• Відгук від 10 січня 2023

Добре
    • Двомісний номер

В номері небуло тапочок. Десь в куточках було трохи брудно. Забували покласти гелі та шампунь для душу. Не було разової зубної пастита щітки. Інтернет слабий. Фільм не подивишся, хіба в ночі коли всі сплять. По приїзду в номері небуло запропоновано води.

Сніданок добри та ситний! Сподобався! В номері тепло. Комфортний зал очікування. Хороший персонал. Є ліфт.

• Відгук від 6 січня 2023

Готель з проблемним рестораном
    • Двомісний номер

Ми жили в будівлі через дорогу від основної будівлі. Вхід в кімнату через спільний балкон. Звукоізоляція погана. Чути голосних сусідів і тих, хто вночі тягне валізи балконом. Виспатися може бути складно. Найгірше - це сніданок в ресторані. Місць на всіх гостей не вистачає. Треба займати чергу аби мати можливість сісти за стіл та поснідати. Це абсолютно жахливо. Сама їжа ок. Їду перестають подавати десь хвилин за 10-15 до 10 ранку і гості просто не встигають поїсти. Могли б подовжити сніданок до 11 і вирішити проблему. Номери неергономічні. До розеток дістатися проблемно

В кімнатах чисто, велике ліжко, досить зручне. Зручно, що готель недалеко від вокзалу і від центру міста . Переважно привітний персонал.

• Відгук від 1 січня 2023

• Покращений двомісний номер/номер Твін

номер трохи замалий, якщо дві люди і дві валізи, переміщення по номеру можуть бути трохи складними

Номер суперіор, повністю відповідає фотографіям. дуже затишний, охайний. постіль зручна

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 25 грудня 2022

• Двомісний номер

Чудова і смачна кухня. Вдале розташування готелю.

• Відгук від 17 грудня 2022

IV&IR
    • Двомісний номер

Ходили в іншу будову, щоб поснідати!

Персонал

Дата проживання: Грудень 2022

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: