2. Чехія: відгуки про готелі

Чехія Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Чехії

• Penzion U Elišky

Ліберець, Чехія

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Зручний душ,велика площа кімнати.Дозволили взяти з собою невелику собачку з собою в номер.Є де і на чому в дворі смажити м'ясо.З вас потрібно тільки м'ясо,а все інше господарі надають безоплатно.Площа дуже доглянута-пострижені газони ,кущі.Можна пограти в бадбінтон,покопати м'яча чи пограти у волейбол.Між кущиками можна спуститися по сходах до невеличкої річечки.Просто чудово.Рекомендую.

Немає

Володимир Україна
  • Fashion Loft

Середня оцінка за відгуками: 8,2
    • Позитивна частина відгуку

Апартаменти складаються з двох квартир. Просторо та чисто. Були групою. Всім всього вистачало. Є все необхідне. Приємно було спати на білосніжній постілі. Знаходиться в центрі Праги. Поруч торговий центр. З господарями навіть не зустрічалися. Перед заселенням нам надали інструкцію, як взяти ключ в спеціальному ящику. По закінченню оренди ми залишили ключ на столі в квартирі.

Відгук від 19 травня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Vita Україна
  • Residence BENE

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Вдале розташування, дуже приємний і чуйний персонал,ваучер на напій з бару. Бажання персоналу допомогти та вирішити проблему(моя кімната була поряд зі студентами які приїхали пити до ранку,та кричати- персонал запропонував кімнату на іншому поверху)

• Негативна частина відгуку

Відсутність звукоізоляції стіни як з папіру, шум у коридорах, сходах і сусідніх номерах(було гучно до 3-4 ранку) також ви чуєте як змиває туалет ваш сусід , відсутність тарілок або виделок, ложок ставлять під сумнів наявність мікрохвильової печі, холодильник відключається разом з усією електрикою, коли ви йдете з номера і вас чекає потім зіпсовані продукти .Сніданки є середніми-голодними не залишитесь , але я не зрозумію відгуки, які описують як "смачні".

Yuliya Україна
  • a&o Prague Rhea

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

+ розташування від центру, велика столова, смачний сніданок, чудовий вид з вікна, не враховуючи бруд(

• Негативна частина відгуку

- чистота в номері. На час заселення підлога була дуже брудною, таке враження, що там давно не прибирали. Вікна дуже брудні, як всередині, так і зовні. Брудні подушки, у дітей ковдри з жовтими плямами, на матрасах багато сміття . Ліфт чекати дуже довго і не комфортно.

Kolenska Німеччина
  • Hotel Meteor Plaza Prague

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Чудове місцерозташування. Зручне ліжко, чиста постільна білизна і смачний сніданок

TETIANA Україна
  • Green Valley Park

Stárkov, Чехія

Середня оцінка за відгуками: 9
    • Позитивна частина відгуку

Дуже сподобалось,рекомендую!Всі умови для комфортного проживання!

Підʼїзд до будинку ☺️

Олійник Польща
  • Hotel Ariston Prague

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Було чисто але ціна якість не відповідає дійсності.

Ванна кімната застаріла

Ivan Україна
  • Hotel Meritum

Середня оцінка за відгуками: 7,8
    • Позитивна частина відгуку

Близько до аеропорту, чисто, смачний сніданок

• Негативна частина відгуку

Готель часто зачинений, потрібно дзвонити за номером щоб відчинили двері готелю. З десятої ранку до 14:30 готель зачиняють, вночі я так розумію теж

Valeria Україна
  • Hotel Praha Club bed & breakfast

Середня оцінка за відгуками: 4,1

Нічого не сподобалось

• Негативна частина відгуку

Я ще такого брудного номера не бачив був не приємний запах і вночі хтось питався увірватися до мене в номер спати там було не безпечно моя оцінка 1 з 10 я не рекомендую цей готель і я хочу щоб мені повернули кошти

Smereka Чехія
  • Gallery Hotel SIS